אלביט תספק מערכות אימון לחיל הים של בריטניה

אלביט מערכות אנגליה תפתח ותספק מאמן חדש למפעילי מערכות ניהול קרב בבית הספר העתידי לצוללות של חיל הים המלכותי

ערוץ 7 , כ"ז בטבת תשפ"א

אלביט תספק מערכות אימון לחיל הים של בריטניה-ערוץ 7
צוללת מסוג HMS Ambush Astute חוזרת לבסיס שלה בסקוטלנד.
צילום: דוברות אלביט מערכות

אלביט מערכות בע"מ הודיעה היום כי חברה בת שלה באנגליה Systems UK Ltd. Elbit ("אלביט מערכות אנגליה"), זכתה בחוזה בהיקף של כ-166 מיליון דולר (כ-123 מיליון ליש"ט) ממשרד ההגנה הבריטי.

מדובר בחוזה במסגרת התוכנית העתידית לאימון ימי של חיל הים המלכותי של בריטניה ("התוכנית"), כחלק מקונסורציום Fisher המובל על ידי חברת Capita plc. החוזה יבוצע במהלך תקופה של 12 שנים.

במסגרת התוכנית תבוצע טרנספורמציה ומודרניזציה של האימון היבשתי של חיל הים המלכותי לרבות הקמת בית הספר העתידי לצוללות.

כספק ואינטגרטור של פתרונות האימון בקונסורציום, אלביט מערכות אנגליה תפתח ותספק מאמן חדש למפעילי מערכות ניהול קרב בבית הספר העתידי לצוללות, ותחדש ותנהל את מערכות האימון הסינטטיות הקיימות בחיל הים המלכותי.

אלביט מערכות אנגליה תספק טכנולוגיות אימון חדשות שתשפרנה את יכולת האימון המבצעית הביטחונית הימית, ותאפשרנה זמינות ויעילות של היכולות הקיימות.

מרטין פוסייט, מנכ"ל אלביט מערכות אנגליה, אמר: "התוכנית תהווה פריצת דרך בחתירה לטרנספורמציה של חיל הים המלכותי עם הכנסת יכולות אימון משופרות הנמצאות בקדמת המאמץ למיצוי הפוטנציאל של כוח האדם והצבתו בחזית במהירות רבה יותר. אנו גאים להיות חלק מהצוות שיספק יכולות אימון מהדור הבא לחיל הים המלכותי, בהמשך להצלחה של החברה באספקת יכולות אימון מתקדמות לצבא הבריטי ולחיל האוויר המלכותי של בריטניה".