עשרה יתומים
עשרה יתומים צילום: ISTCK

טרגדיה של ממש. אברך צעיר בשיא פריחתו השיב את נשמתו ליוצרה לאחר שנות ייסורים קשים ומרים.

טרגדיה בלתי נתפסת. עד עכשיו המשפחה המומה, מתקשה לעכל, מתקשה להשאיר את הראש מעל הגלים הגבוהים

משפחת גולדברג, מהמשפחות המפוארות והחשובות שבעיר בני ברק עדיין מוכת הלם, עדיין שבורה ורצוצה, מתקשה לצאת מהצרה אלי נקלעה, מסרבת להכיר במציאות העגומה, הקשה שנחתה עליהם במפתיע, כרעם ביום בהיר ממש.

לסיוע למשפחה לחצו כאן

היה זה לפני כשבועיים ימים כשאבי המשפחה הנערץ רבי אברהם ישעיה גולדברג זצ''ל השיב את נשמתו הטהורה ליוצרה לאחר שנות ייסורים קשים ומרים, זה לא היה ברגע אחד, ייסוריו הקשו עליו תקופה ארוכה מרוקנים ממנו את טיפת הכח שעוד נותרה בו.

היתה זו תקופה קשה ביותר, המשפחה כולה ראתה כיצד אבא היקר, אבא האהוב, סובל וסובל, נאנק מייסורים קשים ומרים, בקושי מצליח לשרוד, אך הוא בכוחו הגדול נלחם על כל נשימה ונשימה, נלחם על חייו, למענו למען משפחתו.

זה לא היה פשוט, המשפחה ליוותה אותו לאורך כל התקופה הקשה הזו כשהם מאמינים שהאור נמצא כבר בסוף המנהרה, אבל אז ביום אחד, ברגע אחד הם הבינו שהגרוע מכל קרה אל מול עיניהם הדוגמאות. אבא היקר, אבא האהוב איננו.

טרגדיה בלתי נתפסת. עד עכשיו המשפחה המומה, מתקשה לעכל, מתקשה להשאיר את הראש מעל הגלים הגבוהים.

עשרה יתומים השאיר המנוח, עשרה יתומים המבכים את פטירתו הפתאומית של אביהם הנערץ, עשרה יתומים אשר עולמם חשך בעדם, הם לא יודעים כיצד להמשיך מכאן, לא יודעים כיצד להתמודד עם התקופה הקשה והנוראית הזו.

לסיוע למשפחה לחצו כאן

תחשבו על האלמנה, שצריכה כעת לפרנס את משפחתה, ככה בשיא הקושי, בתקופה הכי קשה בחייה, תחשבו עליה, תחשבו על היתומים שלא יזכו שאביהם יוביל אותם לחופה, תחשבו עליהם רגע, הם חייבים אותנו, פשוט חייבים שנעזור להם לשרוד את התקופה הזו, ולנו אסור להישאר אדישים, פשוט אסור.