אומרים תודה
אומרים תודהצילום: יח"צ Urban Place

ברשת מתחמי העבודה המשותפים Urban placeממשיכים לשמור על האופטימיות למרות הסגרים ולדבריהם שנת 2021 תהיה שנה של פריחה מחודשת עבור מתחמי העבודה המשותפים והקשר בין איש לרעהו יהיה הכוח המניע.

אין זה פלא שהחיוביות נמצאת שם עבורם כאורחת קבועה – ודוגמא חיה ניתן לראות בפעילותם מלאת המסר לכבוד יום הרופא שחל היום (שני). אלו יצאו עם יוזמה מקורית שמעידה שלעיתים גם משהו קטן וטוב עשוי להעלות חיוך על הפנים – ואין זה משנה באיזו שפה זה נאמר.

הממברים במתחמי העבודה המשותפים שלחו ברכת תודה לרופאים על כל עבודתם המאומצת למען בריאות אזרחי המדינה בתקופה מורכבת זו. צרפתית, רוסית, אנגלית, עברית וספרדית היוו מהוקרה הזו.

"מאז פרוץ הקורונה למדנו להעריך את הדברים הקטנים שבחיים. את הביחד שלנו, את המשפחתיות ובראש ובראשונה את הבריאות שבלעדיה דברים לא נראים בסופו של יום אותו הדבר. ביוזמה הזו של תודה במספר שפות לכבוד יום הרופא הישראלי היה חשוב לנו להעביר בצורה פשוטה ועוצמתית שאם בעבר כשאמרו גיבורי על חשבו על דמויות לא אמיתיות, כיום הרופאים הם גיבור העל האמיתיים של כולנו ללא צל של ספק", מציין רומן לוי, מייסד ומנכ"ל רשת מתחמי העבודה משותפים Urban Place.

"אנחנו מלאי תקווה שמלבד הוקרת התודה הם יזכו להערכה ברמה היומיומית מכלל הציבור. הם מבצעים את עבודתם לאורך כל השנה בצורה איתנה וזה צריך להיות ראוי להערכה".

הרעיון עלה בראשנו כחלק בלתי נפרד מהמחשבה שלנו למען הביחד של הממברים – מבחינתנו כולם כאן משפחה אחת ואם אפשר לעשות מעשה טוב עבור מישהו אחר יחדיו – אז ניתן להרוויח מכאן את המסר: לתת זה לקבל", מדגישה סטפני ברדה, מנהלת השיווק של רשת מתחמי העבודה המשותפים, Urban Place. נראה כי אם בתחילת משבר הקורונה מחיאות הכפיים נשמעו מבעד למרפסות – היום אלו נשמעות מבעד למסכים.