כמה חודשים בפרוייקט 252 - והתארסתי

שיראל הצטרפה למנויי הפרויקט כדי להבין מה זה דייטים. העצות עזרו לה לנהל את הדייטים נכון והובילו אותה לחופה, מהר יותר ממה שחלמה.

נדב גדליה , ב' בשבט תשפ"א

כמה חודשים בפרוייקט 252 - והתארסתי-ערוץ 7
כמה חודשים והתארסתי
צילום: ISTOCK

שיראל (21), סטודנטית דתית לאומית להנדסת תעשיה וניהול, לא ציפתה שהיא תתחתן כל כך מהר. כמה חודשים בלבד חלפו מאז נרשמה לפרויקט 252 והיא כעת מחזיקה בטבעת אירוסין מבחור ישיבה גבוהה, כמו שחיפשה.

לפרויקט 252 הגיעה שיראל בערב חשיפת המיזם באתר ערוץ 7. "ישבתי עם עוד חברה לראות את משדר החשיפה. היה נשמע שהולך להיות מעניין בפרויקט. ובנוסף, חיפשתי לשמוע על עולם הדייטים כדי ללמוד ולהבין יותר בנושא לפני שאני מתחילה את דרכי בעולם הזה. הרגשתי שבפרויקט 252 - אני אמצא הרבה כלים בנושא".

במה פרויקט 252 עזר לך בעיקר?

"הפרויקט לימד אותי הרבה על השלבים השונים בדרך לחתונה. זה התחיל בשיעורים הראשונים שהיו בפרויקט של ציפי ריין ומיכל וולשטיין שממש דיברו על השלבים הראשונים. זה הרגיע אותי ונתן לי בטחון וידע לקראת מה אני הולכת. בנוסף, היה טיפ ממש חשוב שנתנו אותו כמה פעמים לגבי איך מתחילים שיח בדייט ראשון. טיפ שנועד לשבור את המבוכה, למנוע כמה שיותר שתיקות ולהוריד לחצים. הטיפ היה: לבוא עם סיפור שקרה לי באותו שבוע, שהכנתי מראש. זה פותח שיח ומשם הדברים מצליחים להתגלגל מעצמם. אני לקחתי את הטיפ ועבד לי", מחייכת שיראל.

"גם קיבלנו כמה מתנות מהפרויקט שמאד עזרו לנו לפתח את הקשר. אחת המתנות היתה כרטיסים לשיח בדייטים. הכרטיסים היו ברמה גבוהה, העלו את השיח ותרמו לנו המון. מתנה נוספת היתה אפליקציה למקומות יפים לדייטים. הייתה פעם שנפגשנו באריאל ודי היינו אבודים. לא ידענו לאן ללכת. פתחנו את האפליקציה והגענו למצפה ממש נחמד, שהרים לנו את הדייט".

מילה לסיום?

"לכל הרווקים והרווקות - אנו מאחלים הצלחה רבה בחיפוש הצד השני. לא לשכוח להרבות בתפילה ואמונה זכה לריבונו של עולם - שהכל ילך במהירות ובקלות בעז"ה. תשתמשו בכל הכלים העומדים לרשותכם כי הם מדהימים! ממליצים להצטרף ל-252, ללמוד ולקבל ליווי ותמיכה ולחסוך טעויות וכאב. נפגש בשמחות!".

להצטרפות לפרויקט 252 לחצו כאן.