קטסטרופה אמיתית במחלקות הקורונה

"המראות קשים, אנשים פותחים את הפה בניסיון להכניס עוד חמצן, מדובר באנשים בריאים ללא מחלות רקע, הורים למשפחות מרובות ילדים"

בשיתוף 'ועד הרבנים' , כ"ט בטבת תשפ"א

קטסטרופה אמיתית במחלקות הקורונה-ערוץ 7
גופת חלל קורונה. ארכיון
צילום: פלאש 90

בעקבות הגל השלישי והקשה של נגיף הקורונה בארץ, ביקשו גדולי ישראל להרבות בתפילה ואמירת פרקי תהילים.

פעילי ציבור ומתנדבים במחלקות קורונה, לקחו את הבקשה צעד אחד קדימה והוציאו לאור ספרי תהילים מיוחדים לשמירה הנושאים את ברכתו של שר התורה: "כל התורמים לקרן 'והסירותי מחלה' של קופת ועד הרבנים, ינצלו הם וכל בני ביתם מכל מחלה מידה כנגד מידה".

לקבלת הספר לשמירה הקליקו כאן>>>

"אנחנו נמצאים בקטסטרופה אמיתית, המוטציה הבריטית מדביקה בתוך חמש דקות בלבד והפעם גם צעירים נמצאים על הכוונת", מספרים מחלימי קורונה שמתנדבים במחלקות הסגורות.

"המראות קשים מאוד, אנשים פותחים את הפה בניסיון להכניס עוד קצת חמצן פנימה, לא מדובר באנשים עם מחלות רקע או בגיל השלישי, אנחנו פוגשים אבות צעירים, אימהות למשפחות ברוכות ילדים", מתאר מתנדב שהחלים מקורונה.

העדכונים הגיעו אף לביתו של הרב חיים קנייבסקי שחיזק את ארגוני הצדקה התומכים במשפחות החולים וחתם על ספר תהילים מיוחד לשמירה מהמגיפה.

בימים אלה מחולקים על ידי ועד הרבנים עשרות עותקים של ספרי תהילים לשמירה מודפסים בברכתו המיוחדת:

" כל התורמים לקרן והסירותי מחלה של ועד הרבנים, להחלימם, לרפאותם, להחזיקם ולהחיותם, יראו ישועות גדולות בכל הנצרך להם… וינצלו הם וכל ב"ב מכל מחלה מידה כנגד מידה, ויזכו לעשות שמחות בביתם ולרוות נחת מכל צאצאיהם מתוך בריאות ופרנסה ברווח".

לתרומה הקליקו כאן>>>