שידור חי: כנס ההשקה של 'שווה בריאות'

בכנס משתתפות: ד"ר חנה קטן, פרופסור אחינועם לב, דפנה פלר ועידית סילמן. הצטרפו לשידור החי ללא עלות לנשים בלבד

שווה בריאות , כ"ט בטבת תשפ"א | עודכן: 20:18

שידור חי: כנס ההשקה של 'שווה בריאות'-ערוץ 7
ד"ר חנה קטן
צילום: ללא קרדיט

נראה שסוף עידן הקורונה כבר כאן, אך המודעות לענייני בריאות שעלתה בשנה האחרונה - עדין כאן, כדי להישאר.

בשל ההתעניינות הגוברת בענייני בריאות ורפואה, משיק ערוץ 7 הערב את 'שווה בריאות' - מועדון חדש שיעניק למנויים ולמנויות שפע הטבות, קופונים ותכנים איכותיים. לכניסה לשידור החי לחצו כאן תארח חברת הכנסת לשעבר עידית סילמן מגוון אורחות שימסרו הרצאות מעשירות (הפעם לנשים בלבד).

בין המשתתפות בערב ד"ר חנה קטן, גניקולוגית ורופאת נשים, תשתף את הצופות בפתרונות לבעיות הנפוצות בתחום האישות והקמת משפחה. קטן, אם ל-13 וכותבת שנים טור בעיתון 'בשבע' הינה נשיאת המכון למשפחה וחברת פורומים רבים.

בנוסף תשתתף בכנס גם פרופסור אחינועם לב שגיא, רופאת נשים ותיקה הפועלת למען העלאת המודעות לנושא הכאבים בקיום יחסים והפתרונות לכך.

פרופ' אחינעם לב שגיא
צילום: ללא

"נשים רבות סובלות במשך שנים ולא מקבלות את העזרה לה הן זקוקות", אומרת לב שגיא. "זה קורה תוך כדי שהן חוות תחושת אשמה ובושה. מצד אחד: כאבים ביחסים - זו תופעה שכיחה מאוד. אחת מכל חמש נשים מתקשה לקיים יחסים ויש לזה השפעה קשה על הבריאות הרגשית ועל מערכת היחסים. מצד שני: אין מודעת מספקת לנושא. לא מצד נשים ולא מצד הרופאים.

אנחנו כאן כדי לשבור מוסכמות. לומר: לא - זה לא רק בראש שלך, וכן - יש מה לעשות כדי לעזור לך. בכנס נעסוק בנושא כאבים ביחסים - ממה הם נובעים, כיצד לאבחן אותם ואיך מטפלים בהם וגם, באופן כללי - במפגש בין נשים לגופן. נסביר למה כל כך חשוב שלנשים יהיה ידע לגבי הבריאות הגניקולוגית שלהן".

מלבד פרופסור לב שגיא, תשתתף בכנס גם המרצה דפנה פלר שתעסוק בנושא 'הגוף הנשי והחינוך למיניות בריאה - כבסיס לתקשורת משפחתית'. הכניסה לכנס לנשים בלבד וכרוכה בהרשמה מראש, ללא עלות.

דפנה פלר
צילום: פלאש 90

לכניסה לשידור החי לחצו כאן