אליהו ליבמן: באחריותנו למנוע אובדן של עשרות אלפי קולות לגוש הימין

ראש המועצה המקומית קרית ארבע-חברון מצטרף לקריאה לאחד את מפלגות הציונות הדתית. "על מנת להבטיח שגוש הימין ימשיך לשלוט בישראל".

ערוץ 7 , כ"ט בטבת תשפ"א

ראש מועצת קרית ארבע-חברון אליהו ליבמן יוצא בקריאה לריצה משותפת של מפלגות האיחוד הלאומי, הבית היהודי, נעם ועוצמה יהודית.

בסרטון תמיכה שהוציא ליבמן הוא אומר "אנחנו נמצאים לפני בחירות גורליות לעתידה של ארץ ישראל, תורת ישראל ועם ישראל. אנחנו רוצים למקסם כל קול על מנת שגוש הימין ימשיך לשלוט במדינת ישראל, אבל הפעם באמת לשלוט ולמשול.

''הדרך האידאולוגית היא החשובה ולכן חייבים להתאחד יחדיו ולמנוע אובדן אפשרי של עשרות אלפי קולות. כאשר צריך לזכור שמדובר פה במשחק סכום אפס של הכל או כלום".

"מהרגע שהתקבלה ההחלטה שבנט וסמוטריץ' ילכו בנפרד, אני קורא לסמוטריץ' להקים מפלגה שתאחד את כל הזרמים שתורת ארץ ישראל ועם ישראל עומדת לנגד עיניהם. לכן חובה לאחד יחדיו את מפלגות האיחוד הלאומי, יחד עם הבית היהודי, נעם ועוצמה יהודית, וכל מי שרוצה להיות שותף למפלגה המאוחדת על מנת שגוש הימין יוכל להמשיך בדרך האבות, מוזמן להצטרף".

נזכיר כי בתחילת השבוע קרא הרב יגאל קמינצקי לאחד את המפלגות הדתיות הלאומיות לכדי רשימה אחת. בין היתר ציין הרב קמינצקי במכתבו כי "על מנת שהחיבור יצא לפועל, דרושים הרבה צניעות וענווה מכל העומדים בראש המפלגות הפסקת מלחמות האגו והשררה והחלטה ולהתאחד יחדיו".

לקריאה זו הצטרפו רבנים ואנשי ציבור בולטים במגזר הדתי לאומי ובהם חכ"ל צבי הנדל, הרבנית ד"ר חנה קטן וכן גורמים נוספים.