וובינר: איך עיצוב פנים יכול להשביח את ערך הנכס?

ביום ראשון תקיים קרתא השקעות וובינר עם מעצבת הפנים אסתר זכרי, בו תחשוף כיצד להשביח את ערך הנכס בעזרת השקעה מזערית בעיצוב הבית.

בשיתוף קרתא , א' בשבט תשפ"א | עודכן: 15:29

וובינר: איך עיצוב פנים יכול להשביח את ערך הנכס?-ערוץ 7
עיצוב פנים
צילום: אסתי זכרי

כמה שווה הדירה שלכם? עם מעט השקעה בעיצוב הפנים, תגלו שהיא יכולה להיות שווה עד מאות אלפי שקלים יותר.

קרתא השקעות מקיימת הרצאת העשרה עם מעצבת הפנים אסתר זכרי, בעלת משרד העיצוב EZ, בו תגלה את הסודות הקטנים של העיצוב שימקסמו את ערכו של כל נכס.

זכרי, גדלה בצרפת ועלתה ארצה לבדה מטעמי ציונות לפני מספר שנים. כיום, היא מעצבת פנים בינלאומית, וחתומה על עיצוב פרויקטים גדולים, בנייני יוקרה ומלונות מפורסמים.

היא נולדה בצרפת, ואת שנות ילדותה והתבגרותה העבירה בשטרסבורג, השוכנת על גבול גרמניה צרפת. הודות לכך, היא חיה ונשמה תרבות ואסתטיקה ברמה גבוהה מילדותה.

להרשמה ללא עלות לוובינר לחצו כאן.

הנוף שהשתקף מביתי הפך ל DNA-שלי, והוא מתווה את השפה העיצובית שלי", מספרת לנו אסתר. "השפה האירופאית-עיצובית היא מהאהובות ביותר מבין שפות העיצוב השונות בעולם".

היה שווה לעזוב את הניכר כדי לעשות חיל בארץ ישראל, בה החלה זכרי לעבוד כמעצבת פנים ששמה הולך לפניה. "עזבתי את שטרסבורג הקסומה לטובת עלייה לארץ ישראל", היא אומרת ומציגה בפנינו את שלל עבודותיה. אבל לפני כן, חשוב לה להראות לנו את הבניין בו העבירה שעות בתרגול לימודי העיצוב בהם השתלמה בצרפת. "במבנה הזה ביליתי ימים שלמים בהכנת שיעורי בית", היא מחייכת.

"הסגר השלישי מחזיר את כולנו הביתה, והבית שלי הוא בשטרסבורג, על גבול גרמניה צרפת. עליתי לבדי לישראל והשארתי מאחוריי משפחה, חברים, עבודה וזיכרונות... הקורונה הפכה הכל, אבל הוכיחה שהבית הוא ערך עליון, מקום מבטחים והיום יותר מתמיד זה הזמן לשפץ את בית החלומות".

כגודל ההשקעה – גודל התשואה

מעבר לעבודותיה של זכרי כמעצבת בתים פרטיים, היא התמקצעה בהשבחת נכסים ליזמים. בעבודה הראשונה שבה ביצעה השבחת נכס, החליפה אסתר בסך הכל את חזית המטבח ותלתה שני גופי תאורה בתקרה. הלקוחה הראשונה שהגיעה לראות את המקום – סגרה עסקה מידית מבלי להתמקח על המחיר.

"אם תאורה וחזית גרמו לסגירת עסקה במהירות ובעלות גבוהה, תתארו לעצמכם כמה תמקסמו את העסקה במידה ותשפצו את כל חלל הבית", אומרת אסתר שעם הזמן צברה מגוון אנשי עסקים, יזמים ואושיות נדל"ן שהתחברו לקו העיצובי שלה שתרם בסופו של דבר, בכל פעם מחדש, להשבחת נכסים ולהעלאת התשואה ליזמים.

"אדם צריך לשאול את עצמו כמה הוא רוצה להרוויח מהנכס שלו", אומרת אסתר וממליצה להוסיף על ההשקעה עוד כמה עשרות אלפי שקלים בודדים שיכסו את עצמם ואף יכפילו את הרווחים. "במידה והתקציב מוגבל, רצוי לכל הפחות לא לוותר על שיפוץ המטבח וחלל הרחצה. אלו שני חללים דומיננטיים שבמידה והקונה הפוטנציאלי יתחבר אליהם, הוא ידמיין את עצמו פורק מזוודות, נכנס למטבח לבשל או לחילופין לפרגן לעצמו חווית ספא ביתית".

בוובינר שיתקיים ביום ראשון הקרוב, ח' שבט (17.01.21 למניינם), בשעה 21:00, תרחיב זכרי בנושא הבידול בין הום סטיילינג להום סטייג', תשיב לשאלות הגולשות והגולשים ותעניק טיפים מנצחים להשבחת ערך הנכס.

להרשמה ללא עלות לוובינר לחצו כאן.טוען....