עובד גם במזג האוויר הגרוע ביותר
עובד גם במזג האוויר הגרוע ביותר צילום: iStock

שירות המשלוחים של חברת אמזון ידוע ברחבי העולם כשירות יעיל ומהיר, שמבטיח פעמים רבות שהחבילה המוזמנת דרך האתר תגיע כבר באותו היום.

סרטון שהתפרסם לאחרונה ברחבי הרשת הוכיח את המוניטין של החברה כאשר הראה שליח יצירתי במיוחד שהעביר את החבילות למרות מזג האוויר הקשה.

בשבוע האחרון ירד שלג כבד בקשמיר שבהודו, ששיבש קשות את הכבישים באזור. אבל למרות השלג הכבד, האנשים שהזמינו חבילות דרך אמזון הופתעו לגלות שהשליח שמביא להם את החבילה לא מוותר ומעביר את המשלוח גם כשהכבישים כבר לא מתפקדים.

השליח סחב את עשרות החבילות בתיק גדול על הגב, ועבר בין הבתים בכבישים המושלגים כשהוא רוכב על סוס. הסרטון של השליח האמיץ התפרסם במהירות ברשתות החברתיות כאשר חלק גדול מהגולשים תייגו את חברת אמזון בשביל לבדוק האם הסרטון אמיתי ולפרגן לשירות המשלוחים המסור.

החשבון הרשמי של חברת אמזון הגיב גם הוא לסרטון והבטיח שהמשלוחים הבטוחים והמהירים ימשיכו גם בחורף בזכות היצירתיות של השליחים. חלק מהגולשים קבעו כי אמזון צריכה לתת בונוס לשליח המסור, בעוד חלק התלוננו על הטיפול הגרוע של הממשלה בכבישים. לדבריהם, לא יכול להיות שבעידן שבו יש טכנולוגיה להזמין מוצרים במהירות דרך האינטרנט, דווקא המשלוחים יהיו כמו בימי הביניים.

מלבד משלוחים על סוסים, בחודש האחרון המשלוחים של אמזון התקדמו צעד נוסף לעבר העברת משלוחים על ידי רחפנים ומזל"טים. החברה קיבלה את אישור רשות התעופה הפדרלית ועשויה להתחיל להעביר חבילות על גבי רחפנים ובכך לקצר את זמן ההמתנה מחבילה מיום לחצי שעה בלבד.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו