ניר אורבך: קריאה אחרונה לאחדות השורות

המועמד לראשות מפלגת הבית היהודי ניר אורבך מפרסם פנייה לכל מפלגות הציונות הדתית - בואו נלך יחד.

ניר אורבך , כ"ט בטבת תשפ"א

אחדות בסיבוב הקודם
אחדות בסיבוב הקודם
צילום: חשבון הפייסבוק של ניר אורבך

זוהי קריאה אחרונה. אחדות השורות היא צו השעה. הסלון שלי בבית זמין.

התמונה הזו צולמה במערכת הבחירות השניה, רגע לאחר חתימת ההסכם לריצה משותפת של הבית היהודי, האיחוד הלאומי והימין החדש. למי שלא מכיר היא צולמה בסלון ביתי, כולנו מחייכים ומאוחדים אחרי ימים ארוכים של מו"מ מתיש בין המפלגות השונות. יכולנו להצטלם במשרדים ממוזגים או במקומות אחרים בהם התנהל המו"מ, אבל היא צולמה דווקא בבית משפחת אורבך.

וזה לא קרה במקרה.

זה קרה כי הניסיון שלי בחיים הציבוריים איפשר לי להביא את הצדדים השונים לשולחן המו"מ. זה קרה בגלל הניסיון הפוליטי שלי, בשל היכולת שלי לחבר בין אנשים בצמתים מרכזיים בפוליטיקה ובבית היהודי, ויותר מכל בשל העבודה המשותפת יחד עם בנט והחברות שלי עם סמוטריץ', הם אלו שהובילו בסופו של יום לאחדות בציונות הדתית.

חברים וחברות, בשעה זו כאשר כיפופי הידיים ממשיכים זוהי השעה לחזור אלי הביתה, לסלון. למרות כל רעשי הרקע בימים האחרונים, האחדות של הציונות הדתית נצרכת ומחויבת במציאות הפוליטית היום.

כאשר אבחר בעז"ה ביום שלישי לעמוד בראשות הבית היהודי אפעל מיד לאחדות השורות. אפעל לחסן את הציונות הדתית ממוטצית הפיצולים. מה שחשוב לציבור הוא האחדות. בצלאל ונפתלי אני פונה אליכם, אם נרוץ יחד ננצח ביחד.

דיברתי כבר עם מרב רעייתי, הסלון זמין גם הפעם. בואו בשלום.