בלומפילד המחודש
בלומפילד המחודש צילום: TPS

הקהל בדרך חזרה למגרשים? אם לשפוט על פי הודעת ההתאחדות לכדורגל הערב (רביעי) נראה כי בקרוב מאוד עתידים לחזור אוהדי הכדורגל למגרשי הספורט.

היה זה לאחר שבהתאחדות לכדורגל עדכנו את אופ״א, ארגון הכדורגל האירופי, כי שני משחקי הבית הראשונים של נבחרת ישראל במסגרת מוקדמות מונדיאל 2022 מול נבחרות דנמרק וסקוטלנד שיתקיימו בסוף חודש מרץ, יערכו לראשונה באצטדיון בלומפילד המחודש.

כזכור, מאז שופץ האצטדיון התל אביבי הספיק זה לארח משחקי כדורגל רבים במסגרת ליגת העל כמו גם את משחק הידידות היוקרתי בין נבחרות אורגוואי וארגנטינה על שלל כוכביה, אך טרם הספיק לארח את משחקי הנבחרת, זאת גם בין היתר בשל התפרצות נגיף הקורונה בשנה שעברה.

בהודעה לכלי התקשורת רמז רתם קמר, מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל על אפשרות כי כבר בשני המשחקים הקרובים של הנבחרת, ייכנסו אוהדים.

"מאז פתיחתו המחודשת של אצטדיון בלומפילד שאפנו לקיים בו גם משחקים של הנבחרת הבוגרת, אבל הדבר לא הסתייע עד כה בשל משבר הקורונה. בחודשים שנותרו עד למשחקים נמשיך במאמצים המשותפים עם משרדי הבריאות והספורט להבטיח כי תתאפשר כניסת קהל, כך שהחיבור המחודש בין הנבחרת הלאומית לאוהדים הרבים שלה יהיה מרגש במיוחד", אמר קמר.

"הנבחרת תקיים את משחקי הבית האחרים שלה בטורניר באצטדיונים נוספים כדי ליהנות מהאירוח הנפלא שכל אחד מהם ידע להעניק לנו ומהגעה קלה יותר של אוהדים באזורים שונים בארץ".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו