ראש העיר נצרת עלי סלאם: "נתניהו הציע לי מקום ברשימת הליכוד"

ראש עיריית נצרת סיפר: "נתניהו יקבל 4-3 מנדטים מהחברה הערבית. אם ארצה אני יכול להיות שר בממשלה הבאה"

103FM , א' בשבט תשפ"א | עודכן: 20:30

ראש העיר נצרת עלי סלאם: "נתניהו הציע לי מקום ברשימת הליכוד"-ערוץ 7
עלי סלאם
צילום: Flash90

ראש עיריית נצרת, עלי סלאם, שוחח היום (חמישי) עם סיון כהן ב־103fm והביע את תמיכתו הפומבית בנתניהו וסיפר מה הציע לו נתניהו.

"נתניהו הציע לי את אחד המקומות הראשונים ברשימה. ביקשתי שייתן לי לחשוב על כך, אני לא בנוי להיות בכנסת ולחיות שם ואני לא יכול לסבול אוכלי חינם. אני מכיר את נתניהו הרבה שנים והייתי אצלו במשרד כמה פעמים. אם ארצה אני יכול להיות שר", סיפר סלאם.

האם המגזר הערבי אכן ישים את מבטחו בידי נתניהו? על פי דבריו של סלאם התשובה, ככל הנראה, חיובית: "אמרתי שאני תומך בנתניהו, והוא יקבל בין 3 ל־4 מנדטים מהחברה הערבית בבחירות הקרובות, אני אחראי על המילים שלי. נתניהו הבטיח להעניק תקציבים לחברה הערבית והוא גם יקיים, הוא אדם גאון ומסובב את כל העולם. אתמול ביקשתי ממנו שיעשה שלום עם הפלסטינים, זה הכי חשוב, מ־1948 אנו משלמים מחיר והוא יעשה את זה. אני והוא נעשה שלום עם הפלסטינים, ערביי ישראל יהיו גשר השלום בין הפלסטינים לישראלים".

בסוף דבריו, גינה ראש עיריית נצרת עלי סלאם את התנהלותה של מפלגת הרשימה המשותפת, ואמר: "הרשימה המשותפת היא אכזבה. היא לא הוכיחה את עצמה ולא עשתה כלום עבור חברה הערבית. מפריעה לי מחלת האלימות, הריסת הבתים והחיים של הערבים בנגב. איימן עודה לא שווה כלום".