ההודעה על חסימת חשבון הטוויטר של טראמפ
ההודעה על חסימת חשבון הטוויטר של טראמפ צילום: מהטוויטר

לאחר שחסמה לצמיתות את חשבונו של הנשיא טראמפ, טוויטר לא מתכוונת לעצור ורוצה להמשיך ולחסום את כל מי שציוציו לא יהיו מקובלים עליה.

אחד מעובדי טוויטר הקליט בסתר פגישה וירטואלית שקיים מייסד ומנכ"ל טוויטר, ג'ק דורסי, בה הוא מספר כי החברה מתמקדת כעת בחשבונו של הנשיא טראמפ אולם אינה מתכוונת לעצור רק בו והיא תמשיך במדיניות האכיפה וחסימת החשבונות הנוקשה שלה גם בעתיד הקרוב.

ההקלטה הודלפה לאתר החדשות הימני "פרוייקט וריטאס" שפירסם אותו. "אנו יודעים שאנו מתמקדים בחשבון אחד כרגע, אבל זה הולך להיות גדול הרבה יותר רק מחשבון אחד, וזה הולך להיות ארוך הרבה יותר מאשר רק היום הזה, או השבוע הזה והשבועות הבאים, זה ימשך גם מעבר לטקס ההשבעה (של הנשיא ביידן)", אמר דורסי בהקלטת הסתר שפורסמה בדף הטוויטר של מייסד "פרויקט וריטאס" ג'יימס אוקיף.

''אז ההתמקדות כעת היא בחשבון הזה וכיצד הוא מתקשר לאלימות בעולם האמיתי, אבל אנו צריכים גם לחשוב לטווח הארוך כיצד הדינמיקה הזו מתרחשת ומה היא גורמת. אני לא חושב שזה ייעלם בקרוב", הוסיף מנכ''ל טוויטר.

דורסי מאשר בהקלטה כי טוויטר אכן התמקדה בעיקר בחשבונו של הנשיא טראמפ. אוקיף אמר כי ישנן הקלטות סודיות נוספות של דורסי שייחשפו בקרוב. "היו לנו למעלה מתריסר אנשים שפנו אלינו עם הקלטות מתוך טוויטר. הישארו מעודכנים. הם אולי חברות פרטיות, אבל יש להם כוח יותר מכל שלושת זרועות השלטון", אמר אוקיף לרשת "פוקס ניוז".

דובר טוויטר מסר ל"פוקס ניוז" כי מדובר במסרים עליהם חוזר דורסי כבר זמן רב. "ההערות שהושמעו בסרטון הועברו ל-5400 העובדים שלנו והן אותן המילים אותן שיתף ג'ק בשרשור של ציוץ המציע הרהורים סביב העבודה שלנו להגן על תרבות השיחה בשבועות הבאים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו