יוסי דגן
יוסי דגן צילום: שומרון

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ששובת רעב מיום רביעי יחד עם תושבי ההתיישבות הצעירה, קורא לציבור הישראלי להגיע מחר להפגנת הענק מול משרד ראש הממשלה בירושלים בשעה 11:00.

דגן, שהעביר בתחילת השבוע שעבר את לשכתו למאהל ההתיישבות הצעירה מול משרד ראש הממשלה בירושלים ואף הצטרף לראשי הישובים הצעירים בשביתת הרעב, מדגיש הערב כי ההפגנה איננה עניין של המחנה הלאומי בלבד.

ההפגנה תועבר בשידור חי בערוץ 7

"זה איננו עניין של ימין ושמאל, זה עניין של הגינות בסיסית. מי שרואה עצמו כאכפתי לזכויות אדם, מי שלא מוכן לראות 25,000 גברים נשים וטף מנותקים ממים וחשמל מסודרים מזה למעלה מ-20 שנה, שיגיע מחר יחד איתנו לזעוק את הזעקה ולדרוש מראש הממשלה לעצור את החרפה הזו, זה לא וויכוח של ימין ושמאל, זה עניין של הגינות בסיסית.

אנחנו דורשים מראש הממשלה ומשק הביטחון להוציא את 18,000 הילדים ממשחק הפוליטי, לאשר מחר בישיבת הממשלה את הסדרת הישובים הצעירים כפי שכבר הובטח אין ספור פעמים ובכך לאפשר להם חיבור מסודר למים, חשמל ומרכיבי בטחון לישובים".

מזה למעלה משבועיים יושבים ראשי ההתיישבות הצעירה באוהל מחאה מול משרד ראש הממשלה ולפני 11 יום החלו בשביתת רעב.

דגן העביר את לשכתו למקום בתחילת השבוע שעבר ואף הצטרף לשביתת הרעב בדרישה להסדיר לאלתר את ההתיישבות הצעירה. "אלו אנשים נהדרים" - אומר דגן על ראשי ההתיישבות הצעירה - "נשים וגברים ערכיים, עם כיפה ובלי כיפה, מלח הארץ. אנשים שהקימו ישובים, ציוניים אמיתיים, ומייצגים את רוב עם ישראל. צריך לעזור להם ולחזק אותם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו