המשנה לראש העיר אשקלון מישל בוסקילה מצטרף ל"תקווה חדשה"

בוסקילה היה עד להקמת תקווה חדשה מהפעילים המרכזיים של תנועת הליכוד, חבר הליכוד במשך 29 שנים וכיהן שנים כיו"ר סניף המפלגה בעיר

ערוץ 7 , ד' בשבט תשפ"א

המשנה לראש העיר אשקלון מישל בוסקילה מצטרף ל"תקווה חדשה"-ערוץ 7
גדעון סער
Photo by Yonatan Sindel/Flash90     

מישל בוסקילה, המשנה לראש העיר אשקלון, הודיע הבוקר (ראשון) כי הוא מצטרף למפלגת "תקווה חדשה" לקראת הבחירות לכנסת ה-24.

בוסקילה היה עד להקמת תקווה חדשה מהפעילים המרכזיים של תנועת הליכוד, חבר הליכוד במשך 29 שנים ובין היתר כהן עד עתה כיושב ראש סניף הליכוד באשקלון, חבר מזכירות הליכוד וחבר מרכז התנועה.

בוסקילה מכהן כחבר מועצת העיר אשקלון משנת 2009. בבחירות המוניציפליות ב-2018 הוביל בוסקילה את רשימת הליכוד למועצת העיר אשקלון והוא מכהן עד היום כמשנה לראש העיר וממונה על מסחר והתעשיה ואיכות הסביבה בהנהלת העיר.

בוסקילה הוא יליד העיר אשקלון. גדל לצד 12 אחים. שכל שני אחים בצה״ל.

בוסקילה הוא איש עסקים, יזם ויו״ר של מספר חברות שעוסקות ביזמות ובין היתר מבצעות פרוייקטים למגורים, מלונאות, נופש ומסחר.

מישל בוסקילה ציין, "אחרי שלושה עשורים של פעילות מסורה בליכוד ברוח הערכים שהנחיל לנו מנחם בגין ז״ל - הלכתי אחרי גדעון סער ואני גאה להצטרף לרשימת תקווה חדשה כדי להמשיך בדרך בה אני הולך כל חיי. הגיעה העת למהפך נוסף. הגיע הזמן שאת ישראל יוביל מנהיג שאיכפת לו מהעם, מהאזרחים. מהיכרות רבת שנים איתו אני משוכנע שגדעון סער הוא המנהיג הדרוש לישראל בעת הזאת כדי לאחד את עם ישראל ולהוציא את ישראל מחוסר יציבות פוליטית וכלכלית".

יו״ר תקווה חדשה ומועמדה לראשות הממשלה, גדעון סער, מסר, "מישל בוסקילה הוא נכס לעיר אשקלון. אדם שבנה את עצמו בעשר אצבעות והפך למנהיג בקהילתו ובעירו, כמו גם ליזם מצליח. אני משוכנע שמישל יוסיף רבות לנבחרת תקווה חדשה בכנסת ה-24".