ארונות אמבטיה
ארונות אמבטיה צילום: יח"צ

אחד הרהיטים השימושיים ביותר בכל חדר אמבטיה ביתי הוא הארון. מדובר על ארון שמטרתו להכיל את כל מה שיש צורך לאחסן בחדר האמבטיה בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

ארון לחדר אמבטיה חייב לענות על לא מעט דרישות: הוא חייב להיות דקורטיבי ומרשים, אך בד בבד, הוא צריך להיות גם איכותי ועשוי מחומר עמיד מפני לחות ומים. אם אתם מחפשים את ארון האמבטיה האידאלי עבור חדר האמבטיה שלכם, כדאי שתתרשמו מארונות האמבטיה המוצעים כיום אצל לוי אמבט.

ארון אמבטיה- כיצד בוחרים?

בבואכם לבחור ארון אמבטיה, עליכם לשים דגש על מספר פרמטרים חשובים וזאת בכדי שבחירת ארון האמבטיה תתבצע בצורה הטובה והנכונה ביותר: ראשית כל, עליכם לבחור את סוג הארון בהתאם לגודל חלל האמבטיה שלכם. כיום ניתן למצוא ארון אמבטיה עומד או תלוי, ארונות אמבטיה מעל הכיור או מתחת לכיור האמבטיה.

כמובן שמעבר לסוג הארונות שאתם צריכים לבחור בהתאם לחלל האמבטיה שלכם, חשוב לבחור בארון שמציע חלל אחסון מספק עבור אחסון כל החפצים השונים בחדר האמבטיה הדורשים אחסון. כמובן שגם חומר הגלם שממנו עשוי הארון הוא פרמטר חשוב מאוד. כדאי לזכור שכאשר מדובר על חדר האמבטיה מדובר על חדר לח שיש בו שימוש במים ועל כן, חומר הגלם שממנו עשוי הארון חייב להיות עמיד בפני מים וכן, חזק ועמיד באופן כללי וזאת בכדי שהארון יענה על מטרותיו ויעודו בצורה הטובה ביותר.

פרמטר חשוב נוסף שיש לשים עליו דגש הוא כמובן העיצוב של ארון האמבטיה. על מנת שארון האמבטיה ישתלב באופן הרמוני בעיצוב חדר האמבטיה יש לבחור בארון דקורטיבי, ייחודי ומרשים מאוד מבחינת אופן וסגנון העיצוב שלו.

גם פרמטר המחיר הוא פרמטר שיש לבחון כאשר מחפשים ארון אמבטיה ולכן, חשוב מאוד לרכוש ארון אמבטיה במחיר המשתלם והטוב ביותר.

למה כדאי לרכוש ארון מלוי אמבט?

חברת לוי אמבט מציעה כיום ארונות עץ בעיצובים שונים. ישנם אנשים שמעדיפים ארונות לבנים סולידיים שיוצרים אסתטיקה במראה האמבטיה ואילו לעומתם ישנם כאלה שמעדיפים לבחור ארון אמבטיה צבעוני יותר. אצל לוי אמבט ניתן למצוא את הארונות המרשימים ביותר עבור כל חלל אמבטיה הן מבחינת התאמת הצבעים של הארונות לחדר זה והן מבחינת הגדלים השונים של ארונות האמבטיה המוצעים.

מעבר לכך, לוי אמבט הוא בין היחידים אשר מספק שירות שלם וקח. כלומר, בעוד שאצל לא מעט חברות המציעות ארונות אמבט, לא פעם הארון שאתם חפצים בו איננו קיים במלאי ויש צורך להמתין פרק זמן משמעותי עד שהוא יגיע למלאי, הרי שאצל לוי אמבט, כל ארון שאתם רואים בתצוגה הוא ארון שקיים במלאי. לחברה יש מבחר מחסנים גדולים המכילים בהם את כל המלאי של הארונות שלוי אמבט מציעים לכם למכירה ועל כן, לא יהיו לכם שום עיכובים ברכישת ארון האמבטיה שאתם חפצים בו.

המחירים הטובים ביותר אצל לוי אמבט

אחד הסיבות שבגינן בהחלט כדאי לרכוש את ארון האמבטיה הרלוונטי לכם דווקא מלוי אמבט הוא כמובן המחיר. אצל לוי אמבט ניתן למצוא מגוון רחב של ארונות אמבטיה איכותיים מאוד במחירים המשתלמים ביותר שיכולים להיות. מכיוון שהחברה מייצרת מלאי גדול של ארונות אמבטיה היא מצליחה להתמודד עם המתחרים שלה ולהציע מחירים הוגנים תמורות ארונות האמבטיה. בשל העובדה שאצל לוי אמבט ניתן למצוא את ארונות האמבטיה הטובים והזולים ביותר, אין ספק שכל אדם שמעוניין לרכוש ארון אמבטיה יכול לפנות ללוי אמבט ולרכוש את ארון האמבטיה הטוב והמתאים ביותר לצרכיו מכל הבחינות.

ניתן לומר שארון אמבטיה הוא דבר חשוב ובסיסי מאוד עבור כל חלל אמבטיה. מדובר על ארון שעושה חדר בחדר האמבטיה ומאפשר לו להיות חלל דקורטיבי ומפנק. הבחירה בלוי אמבט תעניק לכם את האפשרות להנות מארון אמבטיה מושלם במחיר אטרקטיבי ביותר.

למידע נוסף ולקטלוג המלא חפשו בגוגל – לוי אמבט.