מחמם המים של פזגז
מחמם המים של פזגז צילום: פזגז

אין אחד שלא חווה את זה על בשרו. יום שישי קצר בחורף, אתם פותחים את ברז המים במקלחת וממתינים למים חמים כדי להתקלח.

כעבור מספר דקות קרות אתם מבינים שהישועה לא תגיע מדוד החשמל. מה הסיבה? זה כבר לא משנה. תצטרכו להמתין זמן רב עד שהמים יתחממו. אלא אם תעברו למחמם מים הפועל על גז.

אנחנו חיים בעידן טכנולוגי בו הכל מתקדם במהירות שיא. בזמן שמחממי המים הפועלים על גז הפכו למוצר חובה בכל בית בחו"ל, בישראל הדברים לוקחים מעט יותר זמן. אך גם כאן בארץ הקודש התופעה הולכת ומתרחבת, ויותר אנשים זונחים את התלות בבוילר החשמלי הישן ומתקדמים לפתרון שמעניק איכות חיים אמיתית, ברגע.

חשבו לעצמכם כמה אנחנו חוששים, במיוחד בחורף, שלא ייגמרו לנו המים החמים באמצע המקלחת, שיספיקו לכל בני הבית, ושכל זה לא יקרה לפני שבת (בהצלחה עם שלום הבית). הגיע הזמן להשאיר את הבוילר החשמלי הישן ב-2020 ולהתקדם לדבר הבא.

לפרטים נוספים על מחמם המים Rinnai הנמכר ביותר בישראל, לחצו

מים חמים לכווווולם!
אז מה הופך את מחמם המים בגז לכל כך משתלם?

נתחיל מהתועלת המרכזית:

1. מיידיות: אין צורך לחכות אפילו שניה כדי שהמים יתחממו. ברגע שפתחתם את ברז המים – יש לכם הנאה חמה צרופה ללא הגבלה.

2. בכל זמן: מחמם המים הפועל על גז מספק מים חמים 24 שעות ביממה. כן גם במוצ"ש כאשר אתם חוזרים משבת אצל החמות מאוחר בלילה.

3. בכלמזג אוויר: לא משנה מהם תנאי מזג האוויר בחוץ. קיץ, חורף, שלג, סופות, אתם נהנים ממקלחת חמה ומפנקת.

4. מספיק לכולם: משפחה ברוכת ילדים? בלי עין הרע. אין יותר לחץ של יום שישי שיגמרו המים - יש מספיק מים חמים בשפע לכל בני הבית גם ל- 7/8/10/12 ילדים + התינוק שזה עתה נולד (מזל טוב).

5. מס' ברזים במקביל: רוצים לחסוך זמן ולקלח מספר ילדים במקביל? אין בעיה. רוצים גם לשטוף כלים ולהשתמש בו זמנית בעוד ברז? שוב, אין בעיה. מי אמר מים חמים ולא קיבל?

6. אין התעסקות בהדלקה: יש לכם דודאי תורן? (מישהו שאחראי על הדלקת הדוד) אמרו תודה ופטרו אותו. מהיום אין צורך בכאב הראש והתסכול לזכור להדליק או לכבות את הדוד כדי ליהנות מקצת מים חמים ביום קפוא. כן, אין יותר צורך גם בהתעסקות של כיוון שעון השבת של הדוד ביום שישי.

אז איך זה עובד?

מחמם המים הפועל על גז הוא למעשה מכשיר חכם, המתחבר למערכת הגז הביתית ומספק מים חמים מיד עם פתיחת הברז. המים החמים זורמים כל עוד הברז פתוח, גם במידה וכמה אנשים בבית מתקלחים בו זמנית. כך אין שום משמעות למי יתקלח ראשון ואף אחד מבני הבית לא יגמור לאחר את המים החמים.
במידה וקיים בביתכם דוד שמש, מחמם המים יסתנכרן איתו וייכנס לפעולה רק כאשר טמפרטורת המים בדוד השמש תהיה נמוכה מהטמפרטורה הרצויה. בנוסף, במכשירים המתקדמים מחמם המים מגיע עם שלט דיגיטלי חכם לשליטה בטמפרטורה כבקשתכם, כולל חיישני בטיחות ובקרת אבנית.

מחמם המים Rinnai המוביל כיום בשוק

בשוק מחממי המים, כמו בכל שוק, קיימים מגוון יצרנים: סין, טורקיה, אירופה ויפן. לכאורה כולם אמורים לתת אותו מענה, אלא שישנם הבדלים מהותיים ברמת איכות המוצר, בעמידות שלו לאורך זמן, במערכות הבטיחות שלו ובניצולת הפנימית של הגז. כל אלו לצד מקצועיות ואמינות החברה המשווקת אותו.
המכשיר ממוקם לרוב מחוץ לבית ואמור להיות עמיד לפגעי מזג האוויר. בישראל, מדובר בעניין מהותי, בשל השמש הישראלית החמה.

חברת פזגז מובילה את שוק מחממי המים בישראל והמוצר שלה מוכיח את עצמו בכל המדדים הנ"ל ולכן גם נחשב מבוקש מהאחרים, מה שהופך אותו לנמכר ביותר בישראל. מחמם המים של פזגז תוצרת Rinnai יפן נחשב למותג המוביל כיום בתחום עם מכשיר המציג ביצועים ועמידות לאורך זמן יחד עם מערכות בטיחות מתקדמות ושלט דיגיטלי חכם.

חשוב לדעת לפני שרוכשים

לפני שאתם רוכשים מחמם מים, חשוב לבדוק מיהו היצרן ומי החברה המשווקת אותו,

מחמם המים פועל בטמפרטורות עבודה גבוהות, מעבר לכך, מרבית המכשירים מותקנים מחוץ לבית או במרפסת השירות, וחשופים לפגעי מזג האוויר בקיץ ובחורף ולכן רמת האיכות של המכשיר ועמידותו לאורך זמן הינם פרמטר חשוב בעת בחירת המכשיר הנכון.

כמו כן, חשוב לשים לב לחברה המשווקת את המכשיר, שכן היא זאת שתספק לכם את שירותי ההתקנה, את תעודת האחריות וכמובן את המשך השירות בעתיד.

המהפכה כבר כאן, אל תקפאו במקום!

לפרטים נוספים על מחמם המים Rinnai הנמכר ביותר בישראל, לחצו

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו