איתי גרנק פרש: תומך בחגית משה

גרנק הבהיר כי ההחלטה התקבלה בעקבות סיכום על קיום פריימריז לראשות המפלגה לאחר הבחירות, "לא ביקשנו ג'ובים ולא תפקידים"

ערוץ 7 , ה' בשבט תשפ"א

איתי גרנק פרש: תומך בחגית משה-ערוץ 7
גרנק עם חגית משה
צילום: דוברות

המתמודד לראשות הבית היהודי איתי גרנק הודיע בשעה האחרונה על פרישתו מהמרוץ והעברת תמיכתו למועמדת חגית משה, סגנית ראש העיר ירושלים.

הסיכום בין השניים התקבל לאחר שגרנק קיבל התחייבות ממשה כי מיד לאחר שתבחר לראשות הבית היהודי תפעל מידית לקיום מפקד פריימריז פתוחים לראשות המפלגה, כשגרנק יעמוד בראש ועדת המפקד ויהיה ממונה על התהליך.

גרנק ציין, "אני שמח מאוד על הסיכום שיחזיר את הכוח מידי העסקנים אל הציבור הרחב. חגית משה בהתנהלות עניינית ומכובדת הבינה את צו השעה ובחשיבות הגדולה של להחזיר את האמון בקרב הציבור.

עוד הדגיש גרנק, "לאחר מאבק דמוקרטי שניהלתי עם שותפים לדרך ביחד עם למעלה מ-5000 פעילים שהשתתפו במימון הקמפיין לאחדות בציונות הדתית למפלגה אחת, וכמובן להליך הדמוקרטי אליו כולנו שואפים אני שמח שהיום הגעתי לסיכום המוצדק היחידי שקיים והוא קיום פריימריז פתוחים ורחבים שבו כל אחד ואחת בציבור יוכלו להתמודד על מקומם ברשימה. אני קורא לתומכיי, חברי מרכז הבית היהודי להעביר את קולם לחגית משה במטרה להחזיר את הכוח אל השטח במפלגה ואל הציבור".

ממטה גרנק נמסר, "במידה ומשה תבחר יבוא לסופו קמפיין 'כוחנו באחדותנו' שקידמו גרנק ופעילים נוספים לפני למעלה משנה לקראת מערכת הבחירות לכנסת ה-23 במטרה להקים מפלגה דתית אחת לאחר פריימריז פתוחים לכלל הציבור. בכך גרנק יחד עם שאר פעילי המפלגה רושמים לעצמם הצלחה בהוצאת הכוח מידי מספר פוליטיקאים מצומצמים והחזרתו לציבור הרחב שהוא שיקבע את הרשימה לכנסת".