מבוגרים לא יהיו במצוקה
מבוגרים לא יהיו במצוקהצילום: YAYIMAGE

פעמים רבות אנשים מבוגרים תוהים מה יקרה במידה ויהיו זקוקים לסיוע ולא יהיו מסוגלים לגשת לטלפון ולהזמין עזרה.

החשש מפני מקרה שיתרחש בבית או מחוץ לו ולא יהיה ניתן להגיע לטלפון או לנייד, הוא חשש שמלווה את אותם אנשים מדי יום. למען האמת, החשש הזה מלווה את כולנו. על מנת לייצר עבור אותם מבוגרים פתרון יעיל ושימושי שיביא להם הקלה ורוגע פיתחה חברת מוקד אנוש את שעון "איתור – ניטור".
שעון "איתור –ניטור"– בואו נתחיל מההתחלה

כאשר מבוגרים נמצאים במצוקה, אחד הגורמים להעצמת הפחד שלהם הוא העובדה שאין אדם בסביבה שיסייע בשעת הצורך. המבוגר, שמעביר את מרבית היום לבדו, מרגיש לחץ וחשש וחש במחשבות מטרידות, כגון: "מה יהיה אם אצטרך עזרה ולא אוכל לבקש אותה?".

מערבולות אלו עלולות להוביל לסערות נפשיות ורגשיות לא נעימות.

המוצר החדש של מוקד אנוש "שעון איתור ניטור" הופך את כל החששות האלו לנחלת העבר ומציב פתרון אידיאלי שיכול לשמש מבוגרים בחיי היום יום שלהם ולהרחיק מהם דאגות אלו. השעון מצטרף לאפליקציה הנפלאה של מוקד אנוש, אשר פורסמה ב"ישראל היום" בדצמבר שעבר.

איך פועל שעון איתור- ניטור של מוקד אנוש?

שעון האיתור
שעון האיתורצילום:YAYIMAGES

מערכת "איתור – ניטור" הינה שעון מצוקה ובדיקת מדדים. השעון הייחודי משמש כטלפון סלולרי ומאפשר ניטור בדיקות מדדים רפואיים, מיקום המשתמש ושליחת התרעות למוקד הסיוע של מוקד אנוש. לחצן החרום SOS משמש ליצרת קשר דיבור עם מוקד אנושי 24 שעות, זיהוי המקרה ושליחת גורמים לטיפול ראשוני בהתאם לצורך. בזמן הפעלת חירום, יישלח למוקד באמצעות GPS מיקום מדוייק של עונד השעון.

בנוסף לכך, השעון גם מבצע בדיקות רבות ביניהן, לחץ דם, קצב פעימות לב, מד צעדים, ניטור מקום הלקוח בבית ומאפשר זיהוי חוסר תנועה ודיווח למוקד.

כל הפרטים בלחיצת כפתור עם שעון "איתור ניטור" של מוקד אנוש

באמצעות השעון החדשני, המנוי מחובר למוקד חברת "מוקד אנוש" הממוחשב, המאוייש בצוות מנוסה, אשר מעניק שרות 24 שעות ביממה כל ימות השנה.

בעת הלחיצה על הכפתור בשעון, מופיעים במוקד כל פרטי המנוי והנציג יכול מיד לדעת היכן המנוי נמצא ולהעניק לו סיוע מהיר ויעיל בהתאם לבקשתו.

בנוסף למיקום המנוי, ניתן לראות במוקד גם את פרטי הקשר של המנוי, פרטיו האישיים, היסטוריה רפואית ועוד פרטים רבים נוספים, אשר מסייעים למוקדן.

עם שעון "איתור ניתור" המנוי מרגיש שקט נפשי ובטחון אישי כי הוא אינו לבדו וכי במידת הצורך תוגש לו העזרה לה הוא זקוק.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר של מוקד אנוש

או התקשרו ל-09-763-2209