מנכ"ל מפלגת 'הציונות הדתית' יהודה ולד

יהודה ולד, מנכ"ל מפלגת 'הציונות הדתית', הסביר הערב (שני) בשיחה עם ערוץ 7 על הדגל שנושאת מפלגתו והתייחס ל"הפסקת האש" בין 'הימין החדש' ל'ציונות הדתית'.

"אין פה אש ואין פה מלחמה", אמר. "יש פה מחלוקת אידאולוגית בין הימין החדש לבין מפלגת הציונות הדתית בראשות בצלאל סמוטריץ'. כל אחד צריך להוביל את הערכים כפי שהוא מאמין בהם".

לדבריו, "אנחנו מנסים להוביל דרך ארוכה של מעל 100 שניםה של מפלגה דתית לאומית, של מפלגה שנאמנת מאוד לערכים. נפתלי מוביל דרך נוספת להשפעה בממשלת ישראל בדרך המיוחדת שלו. אני לא חושב שהמלחמה או זריקות הבוץ יעזרו לאף אחד מהצדדים. כל אחד צריך להאמין בדרכו ולהמשיך בה".

על האמירות שח"כ נפתלי בנט נטש את הערכים הוא אמר, "אני לא שותף לכל מיני אמירות כאלה ואחרות. יש פה בסוף עובדות. נפתלי בנט מצהיר תחת כל עץ רענן וככה גם חברי מפלגתו שהם 'לא קורונה לא מעניין' וכרגע מסכימים להניח ערכים מסוימים בצד".

"אני מכבד מאוד את האמירה שלהם", אמר. "יש לזה גם משמעויות כמובן. ברגע שרוצים להקים ממשלה ואנחנו מניחים ערכים מסוימים בצד, זה אומר שאנחנו יכולים להתאחד ולהקים ממשלה גם עם מרצ וגם עם יש עתיד וגורמי שמאל נוספים. אני מכבד את האמירה הזאת, אבל הערכים שלנו הם ערכים שונים. אנחנו לא הולכים להוריד אף דגל".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו