שר המשפטים לשעבר ומועמד מפלגת הישראלים, אבי ניסנקורן, שוחח היום (שלישי) עם בן כספית וינון מגל ב־103fm והגיב לסקר הבוקר המעביר את מפלגתו את אחוז החסימה.

ניסנקורן אמר, "כשהדברים יתייצבו גוש המרכז שמאל יהיה יציב. אני לא רואה את כחול לבן שורדת את הבחירות. אני לא פוסל חיבורים. יש הרבה מצביעים מתלבטים, ולפחות שישה או שבעה מנדטים שנמצאים במפלגות שלא עוברות את אחוז החסימה".

מהליכוד נמסר בתגובה: ניסנקורן, שמנדלבליט סגר בסתר תיק פלילי נגדו יומיים לפני שמונה לשר המשפטים, הוא פוליטיקאי לא רלוונטי שיגיד הכל על ראש הממשלה רק בשביל לקבל תקשורת מלטפת. ראש הממשלה לא משתתף במשחק ילדותי זה ומקדיש את כל זמנו במבצע "חזרה לחיים" שיחסן את כל אזרחי ישראל.

סקר שערך מכון פאנלס פוליטיקס עבור רדיו 103FM ופורסם הבוקר (שלישי) מעלה כי לו הבחירות היו נערכות כיום מפלגת הליכוד היתה זוכה ב-30 מנדטים, תוצאה גבוהה יחסית למה שקיבלה המפלגה מאז הוכרזו הבחירות.

מפלגת תקווה חדשה מקבלת בסקר 17 מושבים בכנסת הבאה, יש עתיד 14 וימינה 11.

הרשימה המשותפת ממשיכה לאבד מכוחה ומגיעה ל10 מנדטים, ש"ס נחלשת בסקר ל-8 מושבים ויהדות התורה ל-6.

ישראל ביתנו זוכה לעלייה בכוחה עם 7 מנדטים, מרצ מקבלת 5, הישראלים 4 ומפלגת הציונות הדתית קרובה לאחוז החסימה עם 4 מנדטים. באותו מקום מצויה גם מפלגת כחול לבן שמקבלת 4 מושבים.

מפלגתו של ירון זליכה ומפלגת עוצמה יהודית נמצאות בסקר הזה על סף אחוז החסימה.