נתניהו: המאמצים של בן כספית להפיל ראש ממשלה חזק מהימין ייכשלו

ראש הממשלה בנימין נתניהו תוקף היום (שלישי) את העיתונאי בן כספית בטוויטר.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ו' בשבט תשפ"א

נתניהו: המאמצים של בן כספית להפיל ראש ממשלה חזק מהימין ייכשלו-ערוץ 7
בן כספית
צילום: פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו תוקף היום (שלישי) את העיתונאי בן כספית בטוויטר וטוען כי הוא שיזם ודחף את החקירות נגדו, "כספית כותב בשנאה אובססיבית נגד נתניהו כבר 20 שנה".

"המאמצים של בן כספית להפיל ראש ממשלה חזק מהימין ייכשלו, מפני שכולם כבר רואים איך התיקים המפורכים נגד רה״מ נתפרו: בלי אישורי יועמ״שׁ לפתיחת החקירות כמתחייב בחוק יסוד, בלי לחקור את רה״מ על ההאשמות כלפיו, ועם סחיטה באיומים של עדים וניגודי עניינים מובהקים שיובילו בהכרח לקריסת כל הטענות השקריות נגד ראש הממשלה".

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיש אתמול את המענה שלו לכתב האישום, וכצפוי הוא כופר בכל האישומים נגדו. על פי המענה לכתב האישום, נתניהו טוען כי "כתב האישום שבפנינו לוקה מיסודו". הוא הוסיף כי "כתב האישום, בחלקים עיקריים שבו, מתיימר באורח ראשוני ובדיעבד - להפליל התנהגויות שלא היה ואין בינן ובין הדין הפלילי דבר".

במקביל הגיש נתניהו בקשה למחוק את מרבית סעיפי הנספח ובו הפניות לבקשת הסיקור, בטענה כי לא נחקר לגביהם. "בסך הכול, למיטב הבדיקה, נחקר ראש הממשלה בעניין כ-15 מתוך 315 פריטי 'מתת' המיוחסים לו. ובמילים אחרות, ראש הממשלה לא נחקר בעניין למעלה מ- 90% מנספח א' לכתב האישום", נכתב בבקשה.