הליכודניק שיוצא נגד "מסע ההפחדה"

יו"ר המטה הלאומי בליכוד מביע תמיכה בדוד אלחייני "נדרש אומץ לב ותעוזה שכל כך חסר לנו בימים אלה אצל נבחרי הליכוד. לך בכוחך זה"

ניצן קידר - ערוץ 7 , ו' בשבט תשפ"א

הליכודניק שיוצא נגד "מסע ההפחדה"-ערוץ 7
ארכיון
צילום: איתן אלחדז/TPS

יו"ר המטה הלאומי בליכוד, נתן אנגלסמן, פרסם הודעת תמיכה ביו"ר מועצת יש"ע בעקבות הודעתו של אלחייני על עזיבת הליכוד וחבירה למפלגתו החדשה של גדעון סער, "תקווה חדשה".

"דוד אלחייני היקר, אין עליך! כל מי שמעורב בפוליטיקה הפנים ליכודית כמוך וכמוני יודע עד כמה קשה לצאת נגד 'המשפחה השלטת' בתוך התנועה", כתב אנגלסמן.

"מסע הפחדה ש'מקורבים' למשפחה מפעילה, מוכר וידוע לכל מי שלא חושב כמוהם ומתנגד לקו שנתניהו מוביל", הוסיף.

לדבריו, "המהלך שעשית, דוד, קשה במיוחד כשעליך מוטלת אחריות כראש מועצה אזורית ביו"ש. כראש מועצה נדרש אומץ לב ותעוזה שכל כך חסר לנו בימים אלה אצל נבחרי הליכוד. לך בכוחך זה ונזכה בקרוב להביא ריבונות בבקעת הירדן".

הבוקר הסביר אלחייני את הצעד בו נקט וכתב, "נתניהו עזב את ערכי הליכוד, אני לעולם אשאר נאמן לערכים של המחנה הלאומי".

לדבריו, "כשנתניהו מצהיר על שתי מדינות לשני עמים, כשנתניהו משרטט את גבולות מדינת הטרור הפלשתינית על 70% משטחי יו"ש, כשנתניהו לא מסדיר את ההתיישבות הצעירה ומקפיא את ההתיישבות, כשנתניהו הוליך שולל אותי ואת תושבי בקעת הירדן, הבטיח להחיל את הריבונות הישראלית בבקעה ולא קיים, זה לא ראש ממשלה ימני".

"יש לי חברים טובים בליכוד, אני אוהב ומחבק אותם, קשה לעזוב את הבית , הבית שכה אני אוהב, אבל נתניהו הרס אותו. גם יצחק שמיר כראש הממשלה ויו"ר הליכוד החליט בזמנו לעזוב את הליכוד כשאיבד אמון בנתניהו וראה שהוא בגד בערכי הימין", הוסיף.