מוטי יוגב בירך על ניצחונה של חגית משה: להתאחד עם כל מי שאומר 'אני ציוני דתי'

חבר הכנסת לשעבר מוטי יוגב לערוץ 7: אני שמח על בחירתה של חגית משה ומקווה שבהובלתה נשיב את האמון הציבורי במפלגה הציונית דתית.

יוני קמפינסקי - ערוץ 7 , ז' בשבט תשפ"א

חבר הכנסת לשעבר מוטי יוגב בירך על בחירתה של חגית משה לתפקיד יו"ר הבית היהודי.

יוגב אמר לערוץ 7: ''אני מודה שאני גם שמח וגם עצוב, שמח שאלו התוצאות הסופיות, עצוב על מה שאירע בבית היהודי, מפלגת הציונות הדתית.

''אני שמח על בחירתה של חגית משה ומקווה שבהובלתה נחזיר את הציונות הדתית לערכים שאנחנו מאמינים בהם ונשיב את האמון הציבורי במפלגה ציונית דתית מאוחדת שנוהגת ביושרה, מאחדת את הכוחות ומשתפת את הציבור ובעזרת ה' מרימה את דגל הציונות הדתית גם במישור הפוליטי''.

לשאלה עם מי צריך להתאחד לקראת הבחירות לכנסת השיב יוגב: "עם כל מי שאומר 'אני ציוני דתי', על כל הרוחב, לא מי שבא לטשטש את הערכים אלא מי שבא להרים את הערכים. כל מי שרואה את עצמו ציוני דתי מוזמן להיות תחת הדגל הזה''.

כאמור, סגנית ראש העיר ירושלים, חגית משה, ניצחה בבחירות לראשות מפלגת הבית היהודי. משה זכתה ב- 472 מקולות חברי מרכז הבית היהודי לעומת 369 קולות אותם קיבל מנכ"ל המפלגה היוצא, ניר אורבך.

חגית משה היא האישה הראשונה שתעמוד בראש המפלגה מאז ומעולם. משה יצאה כבר מביתה שבירושלים לכיוון המטה המרכזי של הוועדה בנחלים שם תכריז על הניצחון בבחירות.

משה, המשמשת כיו"ר הבית היהודי בירושלים מכהנת מזה כחמש שנים כסגנית ראש העיר ירושלים. בתפקידה הראשון החזיקה בתיק הכספים וכיום מחזיקה את תיק החינוך ותיק קהילות ומשפחות צעירות.

בבחירות המוקדמות השתתפו 86.6 אחוזים מחברי מרכז הבית היהודי, 841 מתוך 973 חברי מרכז. 732 הצביעו בקלפיות ברחבי הארץ ו-109 הצביעו בהצבעה אלקטרונית.