בחורים טובים
בחורים טוביםצילום: רואיה מידן

בצל מגיפת הקורונה ובעיצומו של הסגר השלישי, החלו השבוע במרכז הארץ צילומי סרטו החדש של הבמאי ארז תדמור - 'בחורים טובים'.

את התסריט כתב תדמור ביחד עם חוה דיבון ( סרוגים) והוא יעסוק בקרביים של עולם השידוכים החרדי.

כשמוטי ברנשטיין (עמית רהב), בחור ישיבה שנחשב לעילוי בתורה, יפה תואר וממשפחה טובה, מגיע לגיל הנכון הוא מתחיל "לשמוע"( להסכים לקבל הצעות שידוכים).

בתור השידוך האולטימטיבי במגזר החרדי, הוא יפגש עם המיטב שבבנות המגזר מהארץ ומחו"ל. המיועדת שתזכה בו תבטיח לו דירה למגורים ועוד אחת להשכרה ובנוסף תפרנס אותו, כדי להבטיח שיוכל להקדיש את כל זמנו ללימוד התורה.

אלא שמוטי נתקל בנחמי (ליאנה עיון) הבחורה היחידה שאיתה הוא לא יכול להשתדך לעולם, הוא מבקש מברוך אוירבך (מאור שוויצר) - הרווק המזדקן והעוזר של השדכנית (עירית קפלן) לעזור לו להגיע אליה.

על מנת שיוכל להיות איתה, הוא יעשה מעשה אמיץ עד טירוף, חסר היגיון ונוגד את אישיותו ואת כל מוסכמות החברה החרדית בה גדל. מעשה זה עתיד לסכן אותו ואת בני משפחתו ולהרעיד את אמות הסיפים של עולם השידוכים החרדי.

בחורים טובים
בחורים טוביםצילום: רואיה מידן

בין המפיקים של הסרט - איש העסקים והמפיק החרדי יקי רייסנר, שגם מעורב בתסריט ויגלם את תפקידו של רפאל, בעלה של מלכי (עירית קפלן) השדכנית.

זהו סרטו ה- 8 של הבמאי ארז תדמור, זוכה 2 פרסי אופיר על סרטיו "ארץ פצועה" ו-"נפילות".

'בחורים טובים' מופק ע"י סרטי יונייטד קינג - משה אדרי ולאון אדרי, רייסדור הפקות (יקי רייסנר) וקאםבאק סרטים. הסרט יופץ ע"י סרטי יוניטד קינג.