אופיר דיין: גאה באבא שלי

בתו של הקונסול לשעבר דני דיין שהצטרף למפלגתו של סער מגיבה לגידופים שספגה מתומכי ליכוד, "לנצח תראו את הרפש שיוצא לכם מהמקלדת"

ערוץ 7 , ח' בשבט תשפ"א

אופיר דיין: גאה באבא שלי-ערוץ 7
אופיר דיין
צילום: מורגן ראום

אופיר דיין, בתו של קונסול ישראל בניו יורק לשעבר דני דיין שהצטרף לאחרונה למפלגת "תקווה חדשה" ופעילה לאומית בולטת ברשתות החברתיות, מגיבה הבוקר (חמישי) בטוויטר למתקפות נגדה.

"פעם ראשונה ו(בלי נדר) אחרונה שאתייחס לרפש שנשפך עליי בתגובות ובפרטי בתקופה האחרונה", פתחה דיין וציינה, "אחרי 20 שנים בבית״ר, שנת שירות, קצונה, וארבע שנים בהגנה על שמה וצדקתה של ישראל בקמפוסים - אני בוגדת. למה? כי אבא שלי, שהקדיש את חייו למפעל ההתיישבות ולמדינת ישראל, בחר להצטרף למפלגה שאינה הליכוד".

"כמה מסרים יש לי למגדפים: אם אתם לא מסוגלים להכיל את המורכבות שאדם גידל אותי אך אני אדם עצמאי עכשיו בגיל המופלג 26, הבעיה לא בי, אלא בכם. אתם מתעצבנים כשאומרים שהשיח הפך מפלג אך במילותיכם ובמעשיכם אתם מוכיחים בדיוק את זה, ובדיוק את הצורך הדחוף בשינוי מהותי", הוסיפה דיין.

לדבריה, "איבדתם כל קמצוץ לגיטימיות להטיף לאחרים שלא יערבו את משפחתו של רה״מ וינאצו אותם כי אתם עושים בדיוק אותו דבר".

"אני לא אחסום אתכם. בעוד כמה שנים, כשכל הגועל הזה יעבור, אתם תשארו חשופים. עם שמותיכם ותמונותיכם (אלה שלא ממשתמש בדוי). לנצח תראו את הרפש שיוצא לכם מהפה והמקלדת", תקפה דיין את מגדפיה.

על הטענות אודות כפיות טובה של אביה כתבה דיין, "לא רציתי להתייחס לגוף העניין אבל לא מצליחה להתאפק. רה״מ לא מינה את אבי לקונסול כללי בניו יורק מתוך סל תפקידים שניתנים לו בגלל זרועותיו השריריות או בלוריתו של אבא שלי, אלא מתוך תפקידים של 'מדינת ישראל'. אבא שלי מחויב למדינת ישראל, לא לאף אדם והמינוי הוא לא טובה אישית".

"ודבר אחרון, לפני כמה ימים מישהו פה כתב שאני בטח מתביישת באבא שלי. אז אתה יכול לקפוץ לי. אני הכי גאה בו בעולם. לא משנה באיזו מפלגה יבחר להיות כי הוא, בניגוד לאחרים, נשאר נאמן לערכיו, לא לאדם או לישות פוליטית, והכי חשוב - נשאר בן אדם", חתמה.