ניר אורבך מסיים את תפקידו כמנכ''ל הבית היהודי: ''שליח ציבור מסור ונאמן''

חגית משה ואורבך נפגשו לראשונה מאז ניצחונה של משה בבחירות לראשות המפלגה. משה הודתה לאורבך על פעילותו לחיזוק מפלגת הציונות הדתית.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ח' בשבט תשפ"א

ניר אורבך מסיים את תפקידו כמנכ''ל הבית היהודי: ''שליח ציבור מסור ונאמן''-ערוץ 7
נרי אורבך וחגית משה. היום
צילום: דוברות

יו"ר הבית היהודי חגית משה ומנכ"ל המפלגה ניר אורבך קיימו היום (חמישי) פגישה ראשונה מאז פרסום תוצאות הבחירות.

בפגישה שהתקיימה באווירה טובה סיכמו השניים על סיום תפקידו של אורבך לאחר שמונה שנים כמנכ''ל הבית היהודי.

חגית משה הודתה לאורבך על תרומתו לחיזוק מפלגת הציונות הדתית בתקופות מורכבות ומאתגרות, על פעילותו המסורה להרמת קרנה של הבית היהודי בציבור הדתי לאומי לאורך 8 השנים האחרונות.

משה ציינה כי אורבך "כמנכ"ל הבית היהודי היה שליח ציבור מסור ונאמן, מחובר לצרכי השטח, איש שדלתו תמיד פתוחה ורצונו לסייע בכל שעה ובכל עת הן מתכונותיו הבולטות. גם בשעות משבר של הבית היהודי ניר לקח על כתפיו את שמירת הבית היהודי כבית פוליטי עצמאי שאחדות המחנה הן לו דרך וחזון".

"אני מאחלת לניר הצלחה רבה בהמשך הדרך ובטוחה כי בכל תפקיד אשר יקח על עצמו ימשיך להגדיל ולעשות לקידום עם ישראל, תורת ישראל וארץ ישראל. בהצלחה בהמשך הדרך", הוסיפה.

ניר אורבך מסר, "אני מודה לחגית על המילים החמות. אני מברך שוב את חגית על בחירתה לראשות הבית היהודי, חגית היא אישה בעלת זכויות רבות וגדולות שהוכיחה את עשייתה ופעילותה למען הבית היהודי והציונות הדתית. אני משוכנע כי חגית תדע לנווט ולהוביל את ספינת הבית היהודי לחוף מבטחים גם בסערות הגדולות, תוך שמירה על הבית".