נפתלי בנט בנהריה
נפתלי בנט בנהריהצילום: דוברות

יו"ר ימינה ושר הביטחון לשעבר נפתלי ערך סיור עסקים בנהריה יחד עם מועמד ''ימינה'' לכנסת ומנהיג מחאת העצמאים אביר קארה, ועם חברת מועצה העיר אורנה שטרקמן.

ח"כ בנט אמר, "העובדה שאחרי שנה נתניהו ורגב לא סגרו את נתב"ג והביאו לפה מוטציות בריטיות, דרום אפריקאיות וברזליות היא מחדל עצום. המחדל הזה רשום על שמם.

''תחשבו אם היו סוגרים את נתב"ג, כמה סבל היה נחסך, כמה אנשים היו ניצלים ממוות. כמה בעלי עסקים יכלו לא לפשוט את הרגל. זה הכשלון הגדול ביותר בתולדות מדינת ישראל מאז מחדל יום הכיפורים, אז זה היה אדישות והיום זה חוסר איכפתיות. זה מחדל של חוסר אכפתיות''.

עוד אמר בנט, "לא יכול להיות שאף שר לא הגיע לפה אחרי השיטפון שהיה פה. היה פה שטפון לפני שנה, והשנה בדיוק אותו דבר. הממשלה הבטיחה לעשות אבל לא עשת כלום למען העסקים. זו הנהגנה חובבנית, שלא אכפת לה. ב23.3 נחליף אותה בהנהגה שעובדת למען הציבור, למען העסקים ולמען עם ישראל״.

מנהיג מחאת העצמאים, אביר קארה: "ראינו פה עסקים סגורים בגלל הסגר ובגלל השטפון. יש עסקים עוד מחודש מרץ שלא התאוששו. אנחנו רואים את זה חוזר על עצמו. יש פה עסק עם נזק של 3 מיליון שקל מהשטפון שנה שעברה, הגיע הקורונה והא פשוט עומד סגור.

''המחדלים של הממשלה הם בנתב"ג, הם מול העסקים. זו אותה ממשלה. לכן הבאתי לכאן את ראש הממשלה הבא, את נפתלי בנט. רק לבנט איכפת. את השינוי אפשר לעשות רק בפתק אחד, רק אם תבחרו בימינה", הדגיש קארה.

ימינה בסרטון חדש: מירי תתפטרי