מפגש העבודה הראשון של חגית משה - במאהל ההתיישבות הצעירה

את הסיור הראשון שלה כראש מפלגת הבית היהודי בחרה חגית משה להקדיש למאהל ההתיישבות הצעירה, "לא ייתכן שיתעללו בכל כך הרבה משפחות".

ערוץ 7 , ח' בשבט תשפ"א

מפגש העבודה הראשון של חגית משה - במאהל ההתיישבות הצעירה -ערוץ 7
חגית משה ויוסי דגן
צילום: דוברות

יו"ר מפלגת הבית היהודי חגית משה בחרה היום (חמישי) לקיים את מפגש העבודה הראשון שלה במאהל ההתיישבות הצעירה מול משרד ראש הממשלה, רגע לפני שנסגר.

"אם היו אומרים לנו לפני שנה שכולנו נהיה עם מסיכות לא היינו מאמינים. אבל אם אומרים לכם שיש עשרות אלפי ילדים שאין להם אפשרות ללמוד בזום, לא כי אין להם מחשב אלא כי אין להם חשמל מסודר, אין מים מה הייתם אומרים?", שאלה משה.

''כנראה שיש כאן עוד מגיפה סודית שאנחנו עוד לא מכירים אותה, אנחנו לא יכולים לתת לזה יד. חשוב להלחם בקורונה אבל לא פחות חשוב לחזק את האנשים המדהימים האלו. הם שומרים על המדינה שלנו, אלו מקומות חוקיים אלו אדמות מדינה, להתעלל בכל כך הרבה משפחות, ילדים נשים וטף לא יכול להיות לכן באתי לכאן לחזק אתכם. אני קוראת לכולם לבוא לחזק את האנשים הנפלאים האלו, הם עושים את העבודה של כולנו".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הודה ליו"ר הבית היהודי חגית משה ואמר: "אנחנו נמשיך במאבק עד למציאת פתרון ל-25,000 בני אדם בהם 18,000 ילדים ותינוקות. לא ייתכן להפקיר כל כך הרבה אזרחים ללא תשתיות בסיסיות - מים, חשמל ומרכיבי ביטחון".