הפועל ת"א עם משחק נוסף ללא ניצחון

למרות מסע רכש מרשים, יתרון בן שני שערים שהובקעו בפנדלים ושליטה במשחק, הפועל ת"א סיימה משחק נוסף בתיקו ושמטה נקודות חשובות

נרי וייס - ערוץ 7 , י' בשבט תשפ"א

הפועל ת"א עם משחק נוסף ללא ניצחון-ערוץ 7
קלינגר. משחק נוסף ללא ניצחון
צילום: פלאש 90

גם הפגרה הכפויה לא עזרה להפועל ת"א. הפועל תל אביב והפועל חיפה נפרדו היום (מוצאי שבת) ב-2:2 במשחק הראשון בליגת העל אחרי החזרה מהפגרה הכפויה של סגר הקורונה השלישי.

האדומים מת"א שביצעו מסע רכש מרשים, פתחו בסערה את המשחק הראשון בליגת העל אחרי פגרת הקורונה הכפויה וקטעו רצף של 585 דקות ללא שער מול הפועל חיפה בדקה ה-22 כשעומרי אלטמן דייק מהנקודה הלבנה, ולא בפעם האחרונה במשחק.

כעבור 11 דקות הכפיל אלטמן את היתרון לזכות הפועל ת"א, שוב מהנקודה הלבנה מ-11 מטרים והתוצאה הראתה יתרון מבטיח בן שני שערים לאדומים מת"א, עם 0:2.

רגע לפני הירידה להפסקת המחצית, צימק חנן ממן את התוצאה מפנדל שלישי במשחק, הפעם לזכות האדומים מחיפה, ורז שטיין בדקה ה-78 השווה את התוצאה וקבע חלוקת נקודות בין השתיים.

הפועל אמנם נראתה טוב יותר יחד עם ארבעה משחקני הרכש החדשים ולמעשה היא קוטעת רצף של חמישה הפסדים מול האדומים מחיפה אך עדיין, כמו במשחק נגד מ.ס. אשדוד לפני היציאה לפגרה - לא הצליחה לשמור על היתרון ולהתקרב לחוף מבטחים כשהיא עדיין עמוק בתחתית טבלת ליגת העל בכדורגל.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il