לראשונה: ניצחון שני ברציפות לבית"ר

בפעם הראשונה העונה בית"ר ירושלים חיברה ניצחון שני ברציפות בליגת העל, כשגברה בחוץ בתוצאה 2:0 על עירוני קריית שמונה

נרי וייס - ערוץ 7 , י' בשבט תשפ"א

לראשונה: ניצחון שני ברציפות לבית"ר-ערוץ 7
דראפיץ'. יכול לחייך - ניצחון שני רצוף לראשונה העונה
צילום: פלאש 90

עקיצה מהירה בשתי מחציות. בית"ר ירושלים שבה מפגרת הקורונה הכפויה בשל הסגר השלישי במדינה, בצורה חלקה ועם ניצחון חוץ על עירוני קריית שמונה, ניצחון שהיה השני ברציפות ולראשונה העונה שלה בליגת העל בכדורגל.

בצל העסקה שעוד לא נסגרה עם השייח' האמירתי חאמד בן ח'ליפה והשאלות הרבות סביבה, מסע הרכש שהובטח ולא קויים בשל אותה סיבה ככל הנראה, הגיעה בית"ר הערב (מוצאי שבת) אל קריית שמונה, מקום בו ניצחה בשני ביקוריה האחרונים שם.

המשחק נפתח בסערה כשכבר בדקה השניה כבש עלי מוחמד את הראשון של בית"ר כשנגח לרשת קריית שמונה לאחר בישול נהדר של קונסטנטין. בית"ר כמו בית"ר הלכה לאחור ואפשרה למאחרת הצפונית להגיע עד שערה, לרוע מזלה של קריית שמונה היה חסר לה הרגל המסיימת ולהפסקת המחצית ירדו השתיים ביתרון בית"רי שברירי עם 1:0.

את המחצית השניה פתחה בית"ר בדיוק כמו שפתחה את זו הראשונה - עם שער מהיר. הפעם היה זה ירדן שועה שכבש לאחר מבצע יפה שלו בתוך רחבת קריית שמונה והכפיל את התוצאה בקלות.

קריית שמונה התעייפה, בית"ר יכולה הייתה לכבוש שערים נוספים ולבסוף נפרדו השתיים בתוצאה 2:0, כשבית"ר רושמת לראשונה העונה ניצחון שני ברציפות בליגת העל. מי צריך בעלים שותף ורכש מרשים?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il