זומקימי
זומקימיistock

בעקבות תקופת הקורונה והעלאת המודעות לענייני זכויות כלכליות, ענייני חסכונות, הלוואות והתמודדויות של עסקים עצמאים עם המצב, עמותת מקימי משיקה במסגרת מועדון 'הכסף' מבית ערוץ 7 את פרויקט 'זומקימי' - מועדון צרכנים חדש שיעניק למנויים שפע הטבות, הרצאות, קבוצות פורומים ועוד.

המצטרפים ל'זומקימי' יקבלו גישה ללא תשלום להרצאות זום מקצועיות ומעשירות מטובי המרצים בענייני כלכלת המשפחה, עצמאים, גיל הזהב, משפחה וזוגיות, כלכלה בחינוך, ביטוחים ופיננסים וכן גישה בלעדית לתכני פרימיום מגזיניים ומאמרים מקצועיים של מגוון הכותבים והכותבות, לצד הנחות וקבוצות פורום סגורות עם המומחים לצורך שאילת שאלות.

"אנו מקבלים בכל יום כמות עצומה של פניות ממשפחות שלא יודעות כיצד לנהל את הזמן ואת אורח החיים שנכפה עליהם", אומר ישראל ליבמן, מנכ"ל ומייסד ארגון מקימי. "המצב מביא איתו טעויות ובעיות קשות כמו אי ידיעה של זכויות בסיסיות בימי חל"ת ופטורין, חלוקה לא נכונה של זמני העבודה והמשפחה, ניהול כושל של הביטוחים והימנעות מכפילויות, ניהול חסכונות וההוצאות לצד משפחה וחינוך. לאחר מחשבה רבה של טובי המוחות של מקימי ולאחר גיוס מומחים גדולים בעלי שם במישור הכלכלי והחינוכי אנו שמחים להשיק את פרויקט 'זומקימי'. הפרויקט יעזור למשפחות רבות להתמודד, ללמוד ולהימנע מכניסה למשבר כלכלי. אנו מזמינים את כלל הציבור לבוא ולהצטרף ולהציע הצעות להרצאות נוספות ללא עלות".

פרויקט מקימי יערך בכל שבוע בימי שלישי בשעה 21:00 בשידור זום ובמדור מועדון 'הכסף' בערוץ 7. לאתר הפרויקט לחצו כאןלכניסה לקהילת זומקימי בווטסאפ- לחצו כאן ולכניסה לקהילת זומקימי בפייסבוק- לחצו כאן