החשודים בהנחת הרימון: אוהדי חיפה

המשטרה עצרה שני חשודים, אוהדי מכבי חיפה, בהנחת רימון ההלם בפתח הוריו של שחקן הכדורגל עומר אצילי. החשד: ניסו למנוע את החתימה

נרי וייס - ערוץ 7 , י"א בשבט תשפ"א

החשודים בהנחת הרימון: אוהדי חיפה-ערוץ 7
משטרת ישראל
צילום: ISTOCK

לאחר חקירה בת כשבועיים, עצרה היום משטרת מרחב איילון שני חשודים, תושבי ת"א ואשקלון, בשנות ה-20 וה-30 לחייהם, החשודים בהנחת הרימון בפתח בית הוריו של שחקן הכדורגל עומר אצילי בחולון.

כזכור, לפני כשבועיים, יממה לפני שחתם בשורות קבוצת הכדורגל של מכבי חיפה, התגלה בפתח בית הוריו של שחקן הכדורגל עומר אצילי שהגיע מאפואל ניקוסיה הקפריסאית, רימון הלם שהונח מתחת לשטיח הכניסה.

כבר אז היה ברור כי הרימון קשור בקשר ישיר לעסקה סביב חתימתו של אצילי בקבוצה ישראלית, כאשר בנוסף לכך רוססו כתובות גרפיטי בגנותו וכן נשלחו לו ולאשתו הודעות טקסט ואיומים רבים לפני שחתם במכבי חיפה.

היום (ראשון) בתום חקירה מורכבת, תוך איסוף ממצאים שונים והפעלת אמצעים טכנולוגים מגוונים, שהביאו לחשיפת חשודים בביצוע העבירה, מסתבר כי מי שעמדו מאחורי הנחת הרימון הם לא אחרים מאשר שניים מאוהדי מכבי חיפה.

במשטרה חושדים כי הסיבה למעשיהם של השניים שחשודים בקשירת קשר לפשע, סחיטה באיומים והחזקת חומר נפיץ, היא בשל רצונם למנוע מאצילי לחתום בשורות קבוצתם אותה הם אוהדים - מכבי חיפה. הסיבה לכך היא מאחר שלפני כשנה, כאשר אצילי שיחק במדי מכבי ת"א, זה שר בגנותם וכינה אותם בשם "חיזבאללה", בשל הצבע הירוק המזוהה עם קבוצתם.

בינתיים הספיק אצילי לחתום במועדון הכדורגל הירוק של חיפה ואמש, במשחקו הראשון מאז שחתם בה, גם הספיק לפתוח בהרכב הפותח במשחק הניצחון מול בני סכנין כששיחק במשך 65 דקות.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il