הרב חיים קנייבסקי
הרב חיים קנייבסקי צילום: קופת העיר

גדולי הדור יתכנסו הערב בשעה 16:00 בביתו של הרב חיים קנייבסקי ויחד יאמרו את 'תפילת המן, כדי שתהיה לכם פרנסה בשפע ברווח, ולא די בכך.

לאחר התפילה יתקיים מושב בית דין היסטורי בו ייגזר כי התורמים יזכו במידה כנגד מידה שלא יבואו לידי עוני • השם שלכם חייב להיות שם.

להתחברות לשידור החי לחצו כאן >>

היום , יום שלישי בפרשת בשלח זה קורה, ביום המסוגל לפרנסה, ביום שייעד רבי מנחם מנדל מרימינוב זיע''א לאמירת פרשת המן כסגולה לפרנסה, יתקיים המעמד שקורה פעם בשנה, מעמד שאסור לפספס אותו, כי זה ההזדמנות שלנו לחיי פרנסה, לחיי עושר.

במעמד יקיים הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט''א מעמד במעונו שברחוב רשב''ם בבני ברק, במעמד יאמר את פרשת המן המסוגל ביום המסוגל כאשר הוא יעתיר בעבורכם לפרנסה בשפע ברווח.

במעמד יטלו חלק גם מרן הגאון רבי שרגא שטיינמן שליט''א והצדיק רבי שמעון גלאי שליט''א שיחד עם הגר''ח קנייבסקי שליט''א ייאמרו את פרשת המן לישועתם של אלפי תורמי 'קופת העיר'.

המעמד יתקיים בשעה 16:00 אחה''צ, בשבילכם ולמענכם, המעמד יועבר כולו בשידור חי בכדי שגם אתם תוכלו להצטרף למעמד התפילה הזה, בכדי שגם אתם בבתים תוכלו לומר את 'פרשת המן' יחד עם הגר''ח קנייבסקי שליט''א, בכדי שגם אתם תהיו חלק מהמעמד המרטיט הזה.

זה לא מעמד שקורה כל יום, זהו מעמד היסטורי ונדיר, גדולי הדור בראשות רשכבה''ג מרן שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א יאמרו את פרשת המן בשבילכם, כדי שלכם יהיה עתיד טוב יותר, עתיד כלכלי, פרנסה בשפע ברווח, ללא עגמת נפש, ללא עוני, פרנסה שיש בה כבוד.

לאחר התפילה יתיישבו גדולי הדור למושב בית דין היסטורי בו ייגזרו כי מי שתורם לעניים דרך 'קופת העיר' יזכה במידה כנגד מידה שלא יגיע לידי עוני, אתם מבינים את המשמעות של הדבר, בית דין, בראשות הגר''ח קנייבסקי שליט''א יגזרו שלא תבואו לידי עוני, יגזרו שיהיה לכם פרנסה בשפע ברווח.

במעמד יחתמו גדולי ישראל לאחר מושב הבית דין על 'שטר פרנסה' מיוחד בו הם גוזרים על תורמי 'קופת העיר' שיזכו במידה כנגד מידה שלא יבואו לידי עוני ויהיה להם פרנסה בשפע ברווח. ע"פ הוראת מרן שה"ת הסכום עבור שטר הפרנסה הוא בתרומה ל'קופת העיר' של 100 ש''ח למשך 18 חודש, שהם בממוצע החזקת חצי חודש של משפחה בקופת העיר.

נגיף הקורונה עדיין כאן, העול הכלכלי נושף בעורפנו, זה הזמן להצטרף למעמד הכביר הזה, זה הזמן להצטרף לתפילה המיוחדת הזו, בכדי שלא תקשה עלנו הפרנסה, בכדי שנוכל לכלכל את משפחתנו, את ילדנו, זה לא רק תפילה, זה גם מושב בית דין, זו גזירה, גזירה שלא נגיע לידי עוני, גזירה שיהיה לנו פרנסה בשפע ברווח. מצטרפים כעת למעמד נורא ההוד.

ב'קופת העיר' קוראים לרבבות בני היהדות הנאמנה להצטרף לשידור החי שיתקיים הצהריים בשעה 16:00 ולומר יחד עם גדולי וצדיקי הדור את 'פרשת המן' שניים מקרא ואחד תרגום כסגולה הידועה. ניתן יהיה להצטרף לשידור החי כאן. החל מהשעה 16:00

להצטרפות לחצו כאן>>