המשחק יתקיים - על אף התפרצות קורונה

למרות ששבעה משחקניה נדבקו בנגיף, משרד הבריאות אישר את קיום המשחק בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א שיתקיים מחר באצטדיון טדי שבבירה

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ב בשבט תשפ"א

המשחק יתקיים - על אף התפרצות קורונה-ערוץ 7
כדורגל
צילום: iStock

אחרי שמשחקים רבים נדחו בשל הסגר הכללי שחל במדינה כולה ואחרי שקיבלו אישור לשוב לפעילות על אף הארכת הסגר וכפי שהתחייבו ראשי משרד הבריאות, במנהלת הליגות בכדורגל לא רוצים לבטל משחקים שוב.

אחרי שבימים האחרונים הודיעה בית"ר ירושלים כמתחייב ממנה על פי פרוטוקול הקורונה המחמיר, על כך ששלושה משחקניה נמצאו חיוביים לנגיף המידבק, ערכה הקבוצה כולה בדיקת קורונה בה נמצאו עוד מספר שחקנים חיוביים לנגיף.

למרות זאת, אישרו במשרד הבריאות את קיום המשחק בין בית"ר להפועל ת"א שיתקיים מחר באצטדיון טדי שבבירה, זאת על אף הידבקותם של שבעה משחקני המועדון הירושלמי.

השבעה המדוברים הם: רועי פדידה הצעיר שחש ברע ראשון, אחריו נדבק גם מיכאל אוחנה שסוחב פציעה ארוכה ולא הצליח לחזור עדיין לכושר משחק מלא ולאחר מכן נדבק גם הקפטן עידן ורד.

בבדיקה שהתקיימה נמצא כי גם תמיר עדי, עוזיאל פרדו, סנטיאגו אוקמפוס ודיוגו ורדאסקה חיוביים לנגיף. כל אלה מצטרפים לרכש החדש מברזיל, מתאוסיניו שמחלים מקורונה ומפציעה במולדתו ועדיין לא ערך משחק אחד במדי בית"ר מאז שחתם בה.

כאמור, למרות הכל המשחק יתקיים כמתוכנן, זאת לאחר שהצוות המקצועי המורחב כולו נמצא שלילי לנגיף.

בניגוד לסכנין, בבית"ר לא מחו על קיום המשחק למרות החיסרון במספר שחקני מפתח כמו גם למרות מיעוט אימונים לקראת המשחק, כאשר אלה יערכו רק אימון אחד הערב, לפני המשחק מחר מול היריבה המרה והמושבעת מתל אביב.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il