סדר ט"ו בשבט ארצישראלי

סדר ט"ו בשבט הגדול יתקיים השנה בשידור ישיר בהשתתפות הרב יעקב אריאל, הרב מיכי יוספי ורבנים נוספים, בליווי מוזיקלי של יונתן רזאל.

ערוץ 7 , י"ב בשבט תשפ"א

סדר ט"ו בשבט ארצישראלי -ערוץ 7
הרב יוסיפון בסדר ט"ו בשבט
צילום: יח"צ

בשנים קודמות קיים ארגון טוב הארץ סדרי ט"ו בשבט גדולים והמוניים. לאור ההצלחה הגדולה ולמרות הסגר החליטו בטוב הארץ לקיים גם השנה אירוע גדול וחגיגי שיתקיים מרחוק וישודר עד הבית, בחגיגת זמר ולימוד ארצישראלי ייחודיים.

כמיטב המסורת, נחגוג את סדר ט"ו בשבט מתוך חיבור לארץ ישראל הקדושה ואכילת פירותיה, על ידי לימוד והתוועדות שתשבח את תורתה ותפארתה של הארץ, ותעלה על נס את אהבת ארץ ישראל מתוך מקום מחבר, שמח ואוהב.

הקריאה לאכילת פירות ארץ ישראל מקבלת משמעות נוספת וחשובה דווקא בימים אלו, כשמשבר הקורונה משפיע ומקשה על החקלאות הישראלית. קניית ואכילת פירות הארץ תביא לחיזוק החקלאות הישראלית בתקופה רגישה זו.

את הכנס יוביל הרב נתנאל יוסיפון, ראש הגרעין החינוכי וראש ישיבת ההסדר "אורות נתניה", יזם ט"וב הארץ וממארגני האירוע. בהתוועדות ישתתפו הרב יעקב אריאל, הרב מיכי יוספי, הרב יהושע שפירא, הרב יצחק סבתו, הרב דודי דודקביץ' והרבנית ימימה מזרחי אשר תפתח את השידור לנשים ותקיים שיח חגיגי נשי לט"ו בשבט. את הכנס ילוו יונתן רזאל ואנסמבל ניגון ירושלמי בשירה וניגונים.

הרב נתנאל יוסיפון מזמין את הציבור כולו להשתתף ומספר: "בליל ט"ו בשבט הקרוב נחגוג איש בביתו את חגה של הארץ, בהתוועדות מרוממת ומלאת שמחה והודיה, שתחבר אותנו לארץ ישראל ולפירותיה מתוך קדושה ואהבה".

האירוע יתקיים ביום רביעי, י"ד שבט התשפ"א (27.01.21). בשעה 20:00 שידור לנשים, והחל מ-20:20 לכלל הציבור.

שידור ישיר של האירוע יהיה בערוץ 7, ובעמודי הפייסבוק: ט"וב הארץ, מכון התורה והארץ, תרבות יהודית וגרעין חינוכי נתניה.

ההשתתפות ללא תשלום. לקבלת תזכורת לאירוע ניתן להירשם בקישור המצורף

האירוע פתוח לקהל הרחב מכל הגילאים.