יעקב אליהו
יעקב אליהוצילום: אלבום פרטי

משפחות רבות מתחבטות בסוגיה האם תקופת הקורונה היא הזמן הנכון לקחת משכנתא ולעבור לדירת החלומות שהם תמיד רצו.

מהו שינוי הרגולציה שקרה בעולם המשכנתאות בשבוע שעבר? האם השוק עכשיו בטוח והרכישה כדאית? האם כדאי בתקופה הקורונה להקפיא את המשכנתא? מה הוא הון עצמי ומה יחס ההחזר מההכנסה הבריא והנכון?

במסגרת פרויקט 'זומקימי' בשיתוף מועדון 'שווה כסף' מבית ערוץ 7 ביום שלישי הקרוב, י"ג שבט (26.01.21) תיערך הרצאת זום מקצועית בהנחיית יועץ המשכנתאות הבכיר יעקב אליהו שהתנדב להרצות במסגרת הפרויקט. בסיום ההרצאה יעקב יענה על שאלות מהקהל ותיפתח קבוצת ווטסאפ זמנית בה יהיה ניתן להמשיך ולשאול את המנחה שאלות.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן

יעקב אליהו הינו מנהל מחלקת משכנתאות בחברת 'ברק יעוץ והשקעות' ומתמחה בתחום המשכנתאות, החל מבניית תקציב משפחתי לבניה או רכישת דירה וכלה בהוצאת משכנתא טובה בפרקטיקה.

"אנו מקבלים בכל יום כמות גדולה של פניות ממשפחות שלא יודעות כיצד לנהל את ההלוואות והמשכנתאות שהם לקחו", אומר ישראל ליבמן, מנכ"ל ומייסד ארגון מקימי. "המצב מביא איתו טעויות ובעיות קשות כמו אי הכרת השוק, חוסר התייעצות עם מומחים בתחום, אי ידיעה של זכויות בסיסיות וחוסר ההבנה כי הלוואות ומשכנתאות צריך בסוף להשיב. יעקב אליהו ישתתף השבוע יחד עם מומחים גדולים בעלי שם במישור הכלכלי והחינוכי בפרויקט 'זומקימי'. הפרויקט יעזור למשפחות רבות להתמודד, ללמוד ולהימנע מכניסה למשבר כלכלי. אנו מזמינים את כלל הציבור לבוא ולהצטרף ולהציע הצעות להרצאות נוספות ללא עלות".

פרויקט זומקימי יערך בכל שבוע בימי שלישי בשעה 21:00 בשידור זום ובמדור מועדון 'שווה כסף' בערוץ 7.

לכניסה לשידור החי לחצו כאן