מלאכת החיים
מלאכת החיים צילום: ליהיא לפיד

תיאטרון בית ליסין ע"ש ברוך איבצ'ר חוגג 40 שנה במופע מצולם, בהשתתפות מיטב האמנים ששיחקו בתיאטרון לאורך השנים.

המופע, יביא את הרגעים הגדולים של התיאטרון, על רקע משבר הקורונה והגעגוע לבמה.

בין האמנים שישתתפו: יונה אליאן, ששון גבאי, ליאור אשכנזי, מגי אזרזר, אבי קושניר, נתן דטנר, ריטה, משי קלינשטיין, תום אבני, טוביה צפיר, יניב ביטון, ישראל קטורזה, רבקה מיכאלי, תיקי דיין, לאורה ריבלין, דב נבון, ענת וקסמן, חנה לסלאו, לימור גולדשטיין, מיקי קם ועוד.

מנהלת התיאטרון, ציפי פינס אומרת שבית ליסין קיבל במתנה לשנתו ה-40 משכן חדש ומרשים, תודות לראש העיר רון חולדאי "כחמישה חודשים לאחר כניסתנו לבניין החדש, קטעה הקורונה את הפעילות בשיאה והתיאטרון נדם. דווקא בתקופה קשה זו, כשעולם התרבות משותק כמעט שנה, אנחנו רוצים לחגוג את עוצמתו של התיאטרון ולהראות את רגעיו הגדולים. אני מאמינה שבקרוב נוכל לפתוח את שערינו והקהל העצום והנאמן שלנו יוכל לחוות את התיאטרון במלוא כוחו, ולא רק מבעד למסך הקטן" אומרת פינס.

את המופע מביים עידו רוזנברג, ניהול אמנותי: אתי אנטה שגב, כוריאוגרפיה: עוז מורג, ניהול מוזיקלי: טל בלכרוביץ, הפקה אדוה טמקין, הפקת טלוויזיה: אודי זמברג, הפקות תוצרת הארץ.

כותבים: דניאל לפין, ג'ו אלדרור, אורן יעקובי, אבישי מילשטיין, דניאל אפרת, שחר סגל

בהנהלת התיאטרון אומרים ששנת ה-40 תצוין באירועים מיוחדים, בהשתתפות שחקני, יוצרי ועובדי התיאטרון.

בית ליסין, שהוקם בשנות השמונים ע"י יעקב אגמון כמועדון תרבות קטן, הפך לאחד התיאטרונים הגדולים והמובילים בארץ ולפורץ דרך בקידומה של המחזאות הישראלית החדשה. שורה ארוכה של יוצרים החלו את דרכם המקצועית בבית ליסין ושחקנים מהמובילים בעולם הבמה הישראלי שיחקו בו לאורך השנים.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו