סיון רהב-מאיר
סיון רהב-מאירצילום: אייל בן יעיש

חג האילנות הזה שונה מכל שנה עקב אתגרי התקופה. אך את הלב והגדילה שלנו - אפשר תמיד לטפח.

לשם כך, יזמו בפרוייקט 252 את "אתגרים מצמיחים" - כנס לרווקים ורווקות בו יעסקו מיטב המרצים והמרצות בנושאים הבוערים בחייהם של מחפשי זוגיות.

מנחה הכנס הוא גבי דניאל, מנהל התוכן של פרוייקט 252 וישתתפו בו סיון רהב מאיר שתדון בפאנל מיוחד בנושא 'רווקות מאוחרת', יעקב האיתן - מאמן אישי שינחה כיצד להפוך בדייטים את החיסרון - ליתרון הכי גדול והמאמנת שירלי והל שתשבור את הקרח לגבי השתיקות המביכות בדייטים.

"לפעמים יוצא שרווקים משוחחים לפני הדייט בטלפון", אומרת והל. "בטלפון - נראה שזה יכול מאוד להתאים. אבל אז יוצאים לדייט ופתאום שקט! את מסתכלת עליו והוא מסתכל עליך. את מכווצת, מרכינה ראשך, אחרי כמה דקות יוצאים לך קולות לא ברורים ואת מחייכת במבוכה. ובינתיים - הבחור מעביר במהירות בראשו את כל הנושאים האפשריים שאי פעם שמע.

ככה הביטחון לאט לאט יורד. בסוף, הוא מוצא איזה נושא לדבר עליו ואתם מחייכים זה לזה; סימנתם 'וי', הצלחתם לעבור את הפגישה.

אך האם חוויתם אחד את השני והאם תרצו להיפגש עוד פגישה? למחרת את נפגשת עם בחור אחר. זה שבטוח בעצמו ולא מפסיק לדבר עם ידיים וכולם רואים ושומעים אותו... ואת - רק רוצה להיעלם. האם הפגישה הזאת תצליח? בכנס אדבר על אילו שדרים ותדרים עוברים מאחד לשני בדייט בשפת הגוף ואיך ניתן להשתמש בהם על מנת להניע את הקשר קדימה.

מצד שני: נדבר גם על הכוח שבשתיקה ומהם שלשת המפתחות שיכולים להניע את הקשר להצלחה". הכנס יתקיים הערב, מוצ"ש פרשת בשלח, י"ז שבט (30.1) החל מהשעה 20:00.

להרשמה למשדר 'אתגרים מצמיחים' ולקבלת קישור כניסה ללא עלות לחצו כאן.