ברק בכר עם רו"ח של איסקוב
ברק בכר עם רו"ח של איסקובצילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

הספורט לתת לאחר. סיפורה המזעזע של שירה איסקוב, שהותקפה והוכתה קשות בידי בעלה אביעד משה בערב ראש השנה האחרון בדירתם במצפה רמון וכמעט שנרצחה על ידו, ריגש וטלטל את המדינה כולה בחודשים האחרונים.

מי שהחליט גם לפעול למען שירה הוא לא אחר מאשר מאמן מועדון הכדורגל של מכבי חיפה, ברק בכר. רגע לפני משחק העונה מול האלופה בשנתיים האחרונות מכבי ת"א שיתקיים הערב (רביעי), החליט בכר לרתום את השחקנים והצוות המקצועי של הקבוצה, על מנת לתמוך בשירה.

השחקנים והצוות תרמו אלפי שקלים, המועדון הכפיל את התרומה ובנוסף נתרמו גם מכשירי חשמל בהם מכונת כביסה, מכונת אספרסו, מיקרוגל ועוד. בכר יצר קשר עם הנאמן של שירה, רו"ח אלעד מאירי, ומסר לו את התרומה.

לאחר שכמעט ונרצחה בידי בעלה, עברה איסקוב תהליך שיקום ארוך ולפני כשבועיים נחשפה מול המצלמה בתכנית "עובדה" ששדורה בקשת 12 בה סיפרה על רגעי האימה והרגעים הנוראיים שבאו אחריהם, תוך שהיא מרגשת ומזעזעת בו זמנית מדינה שלמה.

ברק בכר אמר לאתר הרשמי של מכבי חיפה: "הסיפור העצוב של שירה נגע לליבנו, אך יותר מכך הגבורה שלה רגשה את כולנו. הבנו שבעקבות הסיטואציה היא נקלעה לקושי זמני וישר נרתמנו למענה ולמען בנה. מאחלים לה רפואה שלמה ושלווה רבה".

מנכ"ל המועדון, אסף בן דב, אמר: "שירה אישה אמיצה. היכולת שלה לספר ולהתמודד עם הפצעים הפיזיים והנפשיים, מעוררת השראה. שמח על ההזדמנות שלנו, מכבי חיפה, לעזור לה בדרך שהיא עוברת".