מואטי חותמת על טפסי ההתמודדות. הבוקר
מואטי חותמת על טפסי ההתמודדות. הבוקר צילום: חיים הר זהב

אשת התקשורת אמילי מואטי הגישה הבוקר (חמישי) רשמית מועמדות בבחירות המקדימות במפלגת "העבודה", שתתקיימנה ביום שני בשבוע הבא.

לדברי מואטי, "העובדה המרגשת שרבים וטובים הגישו מועמדות במפלגה היחידה במחנה שמקיימת פריימריז מסמלת הבעת אמון במפלגה וערכיה. גם כשרבים עזבו אותנו וערקו למקומות אחרים, נלחמנו על מנת לשקם את החרפה וההרס שהותירו גנבי הקולות".

"הבחירה במרב מיכאלי ליו"ר העבודה מסמנת תקווה, התחדשות וסיכוי להחזיר את התנועה לערכים הבסיסיים שעליהם היא מושתתת, ערכי מגילת העצמאות", ציינה.

מואטי הוסיפה, "מפלגת העבודה יוצאת לדרך טובה וישרה שלא תכלול נוכלים מאומתים, שייקחו את הקולות שלנו ויצטרפו לרודפים במקום להגן על ערכי המחנה".

"חברים, התחדשות מוכרחה להתרחש עם הפנים קדימה ולא אחורה. המפלגה חייבת להציג לבוחרים רשימה אופטימית, נאמנה לערכים וחדורת רוח קרב. אני מבקשת מחברי מפלגת העבודה, שותפיי לדרך - תנו לנו את הכוח, צאו להצביע ביום שני ואני מבטיחה שלעולם לא אאכזב אתכם או אעשה שימוש נלוז בקולכם", חתמה.

אמילי מואטי, 40, אמא לאדל ואנה, חיה עם בן זוגה, איש משרד החוץ השגריר לשעבר דניאל שק. כלת פרס שרת התרבות לספרי ביכורים, זו התמודדותה השניה בבחירות המקדימות במפלגת העבודה.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו