קורונה בבירה: פעילות בית"ר הוקפאה

מכת התפרצות של הנגיף המידבק במועדון הכדורגל של בית"ר ירושלים שהביא ל-19 שחקנים ואנשי צוות חיוביים לנגיף, הביא להקפאת כל הפעילות

נרי וייס - ערוץ 7 , ט"ו בשבט תשפ"א

קורונה בבירה: פעילות בית"ר הוקפאה-ערוץ 7
חיוביים לנגיף. שחקני בית"ר
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

התפרצות קורונה בבית"ר ירושלים. אחרי שבסוף השבוע שעבר נמצאו 3 שחקנים חיוביים לנגיף ויומיים לאחר מכן הצטרפו עוד 3, היום זו כבר התפרצות של הקורונה ממש כאשר לא פחות מ-9 שחקנים נוספים של בית"ר ירושלים נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה.

יומיים לאחר משחקם מול הפועל ת"א במסגרת ליגת העל בכדורגל, הודיעה הערב (חמישי) מנהלת הליגות בכדורגל כי בבדיקות קורונה נוספות שערכו הבוקר בבית"ר, נמצאו לא פחות מתשעה שחקנים חיוביים לנגיף אשר מצטרפים לשמונת השחקנים החיוביים לנגיף אשר נדבקו כבר בשבוע שעבר ולשני אנשי צוות שחולים גם הם.

השחקנים שנמצאו חיוביים לנגיף היום הם: טל בן חיים, עלי מוחמד, שלום אדרי, גליאופיליו פלייטר האסלביינק, איתמר ניצן, אורן ביטון, שי קונסטנטין, ירדן שועה וקים זיבת שוער קבוצת הנוער.

המאומתים החדשים מצטרפים לשחקנים שכבר נדבקו בנגיף: אופיר קריאף שנמצא חיובי לנגיף אתמול, מיכאל אוחנה, רועי פדידה, עידן ורד, תמיר עדי, עוזיאל פרדו, סנטיאגו אוקמפוס ודיוגו ורדאסקה שנמצאו בסוף השבוע שעבר ומתאוסיניו אשר שוהה בברזיל, ונמצא חיובי לפני מספר ימים.

בסף הכל מדובר ב-19 שחקנים ואנשי צוות אשר נושאים את הנגיף, ועל כן החליטו במשרד הבריאות להפסיק לאלתר את פעילות הקבוצה לחלוטין ולאסור עליהם לקיים הן אימונים והן משחקים.

משמעות הדבר היא כי משחקה הקרוב של בית"ר, במסגרת ליגת העל בכדורגל מול מכבי פתח תקווה שאמור היה להתקיים במוצאי השבת הקרובה, יתבטל ויידחה לתאריך אחר.

בתחילת השבוע יעברו שחקני הקבוצה ואנשי הצוות שנמצאו שליליים, בדיקות נוספות לקביעת סטטוס החזרה לפעילות.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il