גודס. יקיים שני משחקים בשבוע מול נהריה בגלל הקורונה?
גודס. יקיים שני משחקים בשבוע מול נהריה בגלל הקורונה?צילום: פלאש 90

בפעם השניה ברציפות ובפעם השניה מאז פרוץ הקורונה לחיינו שהמשחק בין מכבי ראשון לציון ועירוני נהריה נדחה בשל חשש להידבקות בנגיף הקורונה.

המשחק אשר אמור היה להתקיים הערב (מוצאי שבת) נדחה לאחר שאחד מאנשי הצוות של הכתומים מעיר היין לא חש בטוב ובמנהלת ליגת ווינר סל לא רצו לסכן את כל יתר השחקנים ואנשי הצוות של שתי הקבוצות עד לבדיקת שחקני ראשל"צ וקבלת התשובות באם מי מהם נדבק גם הוא בנגיף והחליטו על דחיית המשחק בין השתיים.

כאמור, זו הפעם השניה שהמשחק בין ראשל"צ לנהריה נדחה בשל חשש קורונה, כאשר המשחק בסיבוב הראשון שהיה אמור להיערך באולמה של ראשל"צ, נדחה לאחר שאחד מאנשי עירוני נהריה חש שלא בטוב. המשחק הדחוי ביניהן מאז אמור להתקיים ביום רביעי השבוע, כאשר המשחק של הערב נדחה נכון לעכשיו למחר.

זו גם לא הפעם הראשונה בה אחד מאנשי הצוות של ראשון לציון חש שלא בטוב, כאשר בתחילת החודש דיווחה זו על כך שאחד מאנשי הצוות שלה נמצא חיובי לנגיף הקורונה ובתום שני סבבים של בדיקות קורונה לא נמצא אף חולה נוסף.

כאמור, זו הפעם השניה בשבוע האחרון שמשחק כדורסל במסגרת ליגת ווינר סל נדחה בכדי שלא לסכן אף אחד בהידבקות בנגיף, כאשר המשחק בין מכבי ת"א לגלבוע גליל נדחה במוצאי השבת שעברה לאחר ששחקן ריאל מדריד ששיחק מול מכבי ביום חמישי שלפני כן נמצא חיובי לנגיף.

המשחק ההוא הושלם ביום שישי האחרון, כאשר גלבוע הפתיעה והצדיקה את מיקומה הגבוה בטבלת ליגת העל בכדורסל כשניצחה בתוצאה 79:70.