רק בן חצי שנה אחרי ניתוחים רבים
רק בן חצי שנה אחרי ניתוחים רבים צילום: ISOCK

שלום, אני בני. אב לחמישה ילדים ונשוי באושר ליעל עד 120. לילדים שלי קוראים אלעזר, ציפי, יאיר ומלי. לתינוק המתוק שלנו בן החצי שנה עדיין אין שם. מעולם לא זכינו להכניסו בבריתו של אברהם אבינו. אז בינתיים אנחנו קוראים לו בוביק.

לתרומות למשפחה לחצו כאן

בוביק שלנו נולד עם מום מורכב ונדיר מאד בלב, ובגיל חצי שנה הוא כבר בוגר של מספר ניתוחים. קשה לי לתאר לכם את הסבל שהוא עובר, ואת הייסורים שלנו, איך אנחנו עומדים ומביטים בו כשהוא סובל ומתייסר. הגוף שלו כל כך קטן, וכבר למוד חתכים וטיפולים כמו איש זקן וסב. יותר משאנחנו גמורים מעייפות ומהמשא הכבד הכרוך בילד חולה כל כך, ובטיפול בארבעה ילדים מקסימים חוץ ממנו שעוברים גם הם מסע לא פשוט - אנחנו מתרסקים נפשית לראות אותו מתבוסס בייסוריו מבלי שיש לנו יכולת להקל מעליו.

לאחרונה הציעו לנו הרופאים בארץ לנסוע איתו לבוסטון, שם יש בית חולים המתמחה מאד בטיפול בבעיה מסוגו. אנשים מכל העולם נוסעים דווקא לבית החולים הזה, שם נמצאים הרופאים הטובים ביותר בתחום, הרופאים שיכולים להציל את בוביק שלנו.

אני רבה בחיידר, מסור ואוהב את התלמידים המתוקים שלי, ואשתי מקדישה את כל זמנה לטיפול בילדים. ב״ה המשכורת שלי הספיקה תמיד לחיים הצנועים והנעימים שלנו, לא היה חסר לנו דבר. אבל מאז שבוביק נולד, אנחנו קורסים תחת הוצאות הטיפול בו. עלות הטיפול שעומד על הפרק בבוסטון עומדת על 250,000 ש״ח. אין לנו מאיפה להביא אפילו עשירית מזה.

אנחנו לא מוכנים להתייאש. לא מוכנים שהכסף יעצור אותנו מלהעניק חיים לבוביק שלנו. אני פונה אליכם מעומק הלב שלי, מבקש שתקדישו דקה של מחשבה על בוביק, עליי, על רחלי ועל ארבעת האחרים המתוקים שלנו. אנחנו לא יכולים לוותר עליו, על התינוק הטהור והיפה הזה. לא יכולים לראות אותו סובל כל כך. בבקשה, תפתחו לנו את הלב שלכם. לא יהיו לנו מילים להודות לכם על כך שהענקתם לבוביק שלנו חיים.

אני מתחנן שתיקחו דקה, לדמיין את גופו הצנום והמצולק של בוביק שלנו מחובר למכשירים מכל כיוון, סובל ונאנק ונלחם על חייו - ותפתחו את לבכם להעניק לו חיים.

לתרומות למשפחה לחצו כאן

עזרו לתינוק להמשיך לחיות
צילום: קופת העיר
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו