אחרי 46 שנים – התחתנו במחלקת הקורונה

אף פעם לא מאוחר: בני זוג קשישים החליטו למסד את הקשר לאחר שהאישה בת ה-88 אושפזה במחלקת הקורונה

ניסן צור - ערוץ 7 , י"ח בשבט תשפ"א

אחרי 46 שנים – התחתנו במחלקת הקורונה-ערוץ 7
חתונה
צילום: istock

הקורונה גרמה לבני הזוג הקשישים למסד את הקשר ביניהם אחרי 46 שנים: פיליפ בן ה-78 ופטרישיה בת ה-88 נישאו ביום שישי האחרון בבית החולים האוניברסיטאי בקובנטרי, בריטניה, שם מאושפזת פטרישיה בשבועות האחרונים לאחר שחלתה בקורונה.

בעקבות החשש כי פטרישיה לא תוכל לשרוד את המחלה, החליטו בני הזוג למסד את הקשר ביניהם 46 שנים אחרי שנפגשו לראשונה על סט צילומים של תיאטרון פנטומימה.

החתונה המהירה התאפשרה לאחר שאחת מעובדות בית החולים פירסמה את סיפורים של בני הזוג הקשישים בחשבון הטוויטר שלה וביקשה סיוע במציאת רשם נישואין שיאפשר לקיים את הטקס במהירות האפשרית.

ביום שישי האחרון התקיים הטקס כאשר רופאים מבית החולים היוו את העדים הנדרשים לנישואין.

בהודעה שפירסם בית החולים נמסר כי בני הזוג הקשישים התכוונו להתחתן מיד לאחר סיום המגיפה, אולם לאחר שנה בה המגיפה ממשיכה להתפרץ בבריטניה ובעקבות אשפוזה של פטרישיה, הם החליטו שלא להמתין עוד ולקיים את טקס החתונה במחלקת הקורונה בבית החולים.

"זו אולי לא היתה החתונה אותה הם דמיינו, אבל הצוות המדהים של בית החולים הצליח להוסיף קצת אווירה נוצצת על מנת להפוך את הטקס שלהם למיוחד, גם על ידי הוספת כמה נגיעות מסורתיות כמו קישוטים חדשים, טבעות מושאלות, שושבינות והכי חשוב – אהבה ישנה ונצחית. התזכורת מחממת הלב הזו מראה לנו כי לא מקהלה וזרי פרחים הופכים את החתונה למיוחדת, אלא הנצחת הקשר ששני בני זוג חולקים", אמר דובר בית החולים בקובנטרי מיד לאחר הטקס.

בני הזוג הקשישים אומנם התחתנו ללא אורחים, אולם זכו למאות ברכות בפייסבוק לאחר שבית החולים פירסם תמונות מהחתונה בדף בית החולים.