תקווה חדשה של אחדות - מכתב לנפתלי בנט

עם ישראל של 2021 לא מפחד מאנשי ימין. הוא מבקש תיקון. חיבור שלך ושל סער ישבור סופית את חומות המגזר. הח"כ לשעבר משה פלד כותב לבנט

משה פלד , י"ט בשבט תשפ"א

תקווה חדשה של אחדות - מכתב לנפתלי בנט-ערוץ 7
משה פלד
צילום: אלירן אהרון

נפתלי יקר,

את הדברים הללו אני כותב אליך מלב אוהב, לב של אדם מאמין, יליד בית השיטה, ששורשיי בתנועת העבודה, ענפיי בגוש אמונים והפירות שבי במעמקי ובעורקי הציונות הדתית והלאומית.

עם ישראל כואב עתה את מגפת הקורונה. החללים שהפילה, רבים מחללי מלחמת ששת הימים, יום הכיפורים ומלחמות לבנון הראשונה והשנייה גם יחד.

בשעה זו ובשנה זו, התגייסותך המופלאה הוכיחה לרבים בעם ישראל שיש בך כוחות של מנהיג. כוחות של אדם שאהבתו ורצונו בהצלחת עמו חזקים מכל דבר אחר.

במסע הפרנסה גרמת גם לממשלת ישראל, שהתנכרה לך ולמפלגתך. לעשות צעדים שהצליחו לרפא במעט את המצב הקשה אליו נקלענו. התכניות הכלכליות אותן אתה מביא הינן ברות ביצוע ומוכיחות תבונה רבה ושכל ישר של אדם המעז להקשיב למציאות המרה ורוצה לתקנה.

נפתלי, לצד מסע הפרנסה עומדים נושאים רבים ומגוונים המחייבים תיקון וטיפול מיידי... חינוך, בטחון, התיישבות, ריבונות, השסע החברתי ועוד ועוד.

נושאים אלה מקבלים משנה תוקף הן בשל הקורונה והן בשל הממשל החדש בארה"ב, שמזמן לנו ככל הנראה אתגרים חדשים. במצב זה יש חשיבות עצומה לעובדה שאתה אדם שלא מוכן למסור מילימטר אחד מארץ ישראל לאויב. אדם שנלחם כל חייו על הארץ שאנו חיים בה ושמאמין בכל לבו שכולה שלנו.

עם ישראל של 2021 לא מפחד מאנשי ימין. הוא מבקש תיקון. הוא מבין שמולנו אויב שאינו מעוניין בשלום ושלעומת האויב הפלסטיני ישנו עולם ערבי רחב המעוניין לחדש ולחזק את הקשרים עם מדינת ישראל חזקה.

היכולת לקדם ולהגשים מטרות אלו עובר רק בממשלת ימין!!! היכולת להקים ממשלת ימין דורשת שת"פ וחיבור עם כלל החברה הישראלית. חיבור שתחילתו בהקמת מפלגה משותפת עם גדעון סער. מפלגה אחת בראשות שניכם, שתוכל להיות הגדולה בישראל ושתביא רוח לאומית חדשה ותקווה אמתית לכולנו.

חיבור שלך ושל סער ישבור סופית את חומות המגזר ויבטא רצון להשתלבות בחברה הישראלית, השתלבות של חרדים, דתיים, מסורתיים וחילונים זה עם זה, בהערכה הדדית וביצירה חדשה שתביא ימים טובים וראויים יותר לכולנו.

אנו בימים האחרונים המאפשרים את החיבור הזה, בנכונות שלך ושל גדעון סער לשבת יחד ולנסות לבנות מפלגה משותפת, תהיה תקוה חדשה של אחדות לישראל ויהיה ימין חדש גאה וחזק שיוכל להוביל את מדינת ישראל אל אתגרי השנים הקרובות.

זוהי פניה אישית וחשובה לי ולכולנו.

מתנצל שהארכתי.