כיצד עוברים ראיון ומתקבלים לעבודה בתקופת משבר הקורונה" גדליה גובר
כיצד עוברים ראיון ומתקבלים לעבודה בתקופת משבר הקורונה" גדליה גוברצילום: מרים - מיקה גובר

בעת הזאת רבים מתחבטים בסוגיה כיצד עוברים ראיון ומתקבלים לעבודה בתקופת משבר הקורונה, מה הן הזכויות שמגיעות לנו כעובדים, אילו טפסים עלינו למלא, מה הוא תיאום מס, מה אנו צריך לדעת על ביטוח לאומי ומה הם התנאים ליציאה לחל"ת או פיטורין?

במסגרת פרויקט 'זומקימי' בשיתוף מועדון 'שווה כסף' מבית ערוץ 7 מחר (שלישי) בשעה 21:00, כ"א טבת (05.02.21 למניינם) תיערך הרצאת זום מקצועית בהנחיית חשב השכר הבכיר ומומחה לכלכלת המשפחה, גדליה גובר שהתנדב להרצות במסגרת הפרויקט. בסיום ההרצאה גדליה יענה על שאלות מהקהל ותיפתח קבוצת ווטסאפ זמנית בה יהיה ניתן להמשיך ולשאול את המנחה שאלות.

גדליה גובר הינו חשב שכיר בכיר מטעם לשכת רואי החשבון ומנהל חשבונות סוג 3. גדליה בכל ניסיון של למעלה מ-30 שנים. שותף בהקמת עמותת 'מקימי' עם המנכ''ל ישראל ליבמן לפני עשור ובעל 15 שנות ניסיון בליווי משפחות ובניהול כלכלת המשפחה.

"מאז תחילת משבר הקורונה, מקימי הקימה מערך סיוע ייעודי במוקד הטלפוני של העמותה. הצוות מסייע במתן מענה לפניות רבות שמתקבלות ממשפחות שלא יודעות כיצד להתנהל. מה הן הזכויות שמגיעות להן בנושאי יחסי עבודה, ניהול הוצאות, חל"ת, ביטוח לאומי ועוד", אומר ישראל ליבמן, מנכ"ל ומייסד ארגון מקימי.

"המצב מביא איתו טעויות ובעיות קשות כמו אי הכרת השוק, חוסר התייעצות עם מומחים בתחום, אי ידיעה של זכויות בסיסיות וחוסר הבנה של התמודדות עם המצב. גדליה גובר, שהיה מחלוצי העמותה וסייע למשפחות רבות לצאת מהמשבר הכלכלי שנקלעו עליו, ישתתף יחד עם מומחים גדולים בעלי שם במישור הכלכלי והחינוכי בפרויקט 'זומקימי'. הפרויקט יעזור למשפחות רבות להתמודד, ללמוד ולהימנע מכניסה למשבר כלכלי. אנו מזמינים את כלל הציבור לבוא ולהצטרף ולהציע הצעות להרצאות נוספות ללא עלות".

פרויקט זומקימי יערך בכל שבוע בימי שלישי בשעה 21:00 בשידור זום ובמדור מועדון 'שווה כסף' של ערוץ 7.

להרשמה להרצאה של גדליה גובר ולהרצאות הבאות לחצוכאן לכניסה לקהילת זומקימי בווטסאפ- לחצוכאן ולכניסה לקהילת זומקימי בפייסבוק- לחצוכאן