מאי גולן
מאי גולן צילום: עצמי

בימים האחרונים הוא שוב חוזר להשתלח בחרדים. תחת כל עץ רענן ובכל ראיון רדיופוני הוא לא מפספס הזדמנות לשפוך עוד קצת רעל. הכל בשביל לקושש עוד מנדט מעל אחוז החסימה.

אני כמובן מדברת על אביגדור ליברמן. איש שבמשך כל הקריירה הפוליטית שלו לא הותיר חותם בשום משרד שכיהן. רק דיבורים דיבורים ודיבורים.

פרשן החרדים מס' 1, אביר שלטון החוק שבמהלך משפטו נעלמו עדים, זה ששורף את האולפנים ונותן נאומים כאילו הוא מועמד לראשות ממשלה. נותן עצות, מקים ממשלות, מפזר קנסות וכמו תמיד מפריח הבטחות לכל עבר. זה שקבע במרץ 2020 על פי המומחים והמקורות שלו כמובן, "שיהיה מופתע אם ימותו יותר מ-10 אנשים בישראל". כן כן זה שוב אביגדור ליברמן שלנו.

תנו לו 24 שעות ויהיה כאן שלום עולמי, גן עדן כלכלי , החרדים יחזרו בשאלה והניה יעלם מהעולם...מאיזה עולם ? העולם ע"פ ליברמן ושות' כמובן.

מפלגה שמפרנסת את משטרת ישראל ושרות בתי הסוהר, שנים על גבי שנים בעברות החמורות ביותר בספר החוקים. מעבירות של מתן שוחד וקבלתו, תיווך לשוחד, הטיית מכרזים, קבלת דבר במרמה והוא רק ממשיך לדבר ולדבר ולהטריל את כל המערכת הפוליטית.

אבל אחרי שעסקנו באיש שלא מפסיק להפיץ שנאת חינם, בואו נתמקד באהבת חינם. אהבת איש את רעהו וזה כולל כמובן את אחינו החרדים.

אתם אלה שלומדים כל יום שעה שעה על המחלוקות שהיו בעם ישראל ועל האיבה הפנימית שהחריבה את בית מקדשנו. אני מבינה היטב את התחושה למראות ההפגנות הפרועות ,ההיתרים המופקרים שהתקבלו כאילו מדובר בזכות קדושה וכל זה בזמן שבתי המדרש, בתי הכנסת ומקוואות שעם ישראל מסר נפשו עליהם מאות שנים סגורים הרמטית.

אין שום דבר שיכול להצדיק להרים יד איש על אחיו או חלילה להביא לשפיכות דמים. אני יודעת כי מי שעושה את הדברים האיומים האלה הוא נוער שוליים, "אספסוף שבקרבו", אבל אני קוראת לכם, הרוב המוחלט של תלמידי התורה ,אנא מכם כשאתם רואים מראות כאלה או אפילו חשש למראות האלה לעזוב את המקום מיד .אני בטוחה שאין רב ראשי או רב ישיבה שיכול להתיר דבר כזה.

ביקרתי בשבוע החולף בבני ברק. ליבי נקרע למראות מודעות האבל. המגפה משתוללת בכל בית והממשלה וגורמי הרפואה פועלים 24/7 להציל חיים, לרפא חולים, לסייע כלכלית וכך גם העמותות והאזרחים הטובים .

אני לא יודעת כמה הציבור הכללי יודע כיצד הח"כים החרדים עובדים עבור כל עם ישראל כמה מסירות נפש, תמיד מקשיבים בקשב רב ובענווה, עוזרים לכל דורש ללא השתייכות למגזר או לאום. אפשר להיות גאים שאלו נבחרי הציבור שלנו ובמיוחד של הקהילה החרדית.

חג ט"ו בשבט שציינו לפני מספר ימים מזכיר לכולנו את המשפט הידוע כי האדם הוא עץ השדה. יתרה מכך, בתורה הרי נכתב כי במידה וצרים בעת מלחמה על מדינה אזי "לא תכרות את עציה" . אסור להניף גרזן על העץ שממנו תאכל , אסור להכות אותו או לשבור אותו.

קל וחומר האדם שנברא בצלם אלוקים. לא להרים עליו יד, לא נשבור ולא נכה חלילה. נכבד איש את רעהו כי שבט אחים אנחנו. זו תהיה תפארתנו, תפארתכם.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו