מעבר דירה
מעבר דירה צילום: Fixbaby

מעבר דירה הוא תהליך אשר מתאפיין לרוב בתקופה תזזיתית ומלאה בסידורים שונים שעלינו לבצע, ומאחר ובדרך כלל מדובר בתהליך המתנהל במקביל לחיי היומיום העמוסים גם ככה (עבודה, לימודים, טיפול בילדים וכו'...), סידורים חשובים יחסית הכרוכים במעבר הדירה עלולים ליפול בין הכיסאות ולחמוק מזיכרוננו. כזה הוא הצורך בשינוי כתובת מסודר ורשמי, אצל כל הגופים הרלבנטיים. מהי חשיבותו של שינוי כתובת מסודר, מדוע הוא מהווה בעיה עבור רבים וכיצד בעיה זו מקבלת פתרון מצוין באמצעות שירות שינוי כתובת מקצועי?

שינוי כתובת במשרד הפנים הכרחי אך לא מספיק – חשיבותו של שינוי כתובת יסודי

כמובן שכאשר אנחנו עוברים דירה נרצה להבטיח כי כל הגורמים השונים אשר יוצרים עימנו קשר באמצעות כתובת המגורים שלנו (ובפרט באמצעות הדואר) או שכתובת המגורים שלנו רלבנטית עבורם בצורה זו או אחרת (דוגמת העירייה המחייבת אותנו בארנונה על פי כתובת מגורינו), מעודכנים בנוגע לשינוי הכתובת שאנחנו מבצעים. עם זאת, יידוע כל הגורמים הרלבנטיים הללו יכול להיהפך לתהליך ארוך ומייגע.

רבים נוטים לחשוב כי שינוי כתובת במשרד הפנים מספיק על מנת "לסגור את הפינה", אך בפועל זה ממש לא המצב – חשוב מאוד כמובן לבצע שינוי כתובת במשרד הפנים, אך זה ממש לא סוגר את הסיפור. משרד הפנים לא יעדכן בעצמו את אינספור החברות הפרטיות, כמו גם הרשויות המקומיות, עבורן שינוי הכתובת שלנו רלבנטי. גורמים השולחים אלינו דואר וחיובים הביתה דוגמת כביש 6, חברות תקשורת שונות, ספקיות של תשתיות בסיסיות דוגמת חברת חשמל או תאגידי המים ואינספור גורמים נוספים צריכים להתעדכן בנוגע לכתובת החדשה שלנו, ולשבת ולתפוס כל אחת מהחברות הללו בנפרד עלול להיהפך כאמור לתהליך ארוך, סיזיפי ומייגע. במיוחד מאחר ומדובר בתקופה בה אנו עוברים דירה – לרוב תקופה עמוסה ותזזיתית במהלכה אנו עסוקים במיוחד, תהליך שינוי הכתובת אצל כל הגורמים הרלבנטיים עלול להפוך למייאש במיוחד.

מומלץ ביותר שלא להזניח - שירות שינוי כתובת

מאחר ושינוי כתובת המגורים אצל כל הגורמים הרלבנטיים בדרך כלל נהפך לאותה מטלה בירוקראטית מייאשת אליה אין לנו ממש זמן או סבלנות בתקופת מעבר הדירה, אנשים רבים נוטים להזניח או לשכוח מהצורך בביצוע תהליך זה, ומוצאים עצמם לאחר שנה עם קנסות אשר תפחו מכיוון שלא שולמו בזמן או עם חבילות ודברי דואר שאינם מגיעים אליהם.

ובכן, עבור כל מי שעומד בפני מעבר דירה, מבין את החשיבות של שינוי כתובת מגורים בצורה יסודית ומקיפה ואינו מעוניין להיקלע לתהליך בירוקראטי ארוך ומייגע, קיים פתרון מצוין – שירות שינוי כתובת.

במסגרת שירות זה חברה מקצועית המתמחה בתחום זה תשלח עבורכם הודעות על שינוי כתובת דואר לכל החברות והגורמים הרלבנטיים במשק. במקרה של משרד הפנים, שם אתם חייבים לעשות את השינוי בעצמכם, תקבלו במסגרת אותו שירות קישור למקום באתר משרד הפנים בו עליכם למלא את הטופס, ותהליך שינוי הכתובת כולו ייהפך יעיל, פשוט ונוח הרבה יותר ממה שיכולים הייתם לדמיין.

מעבר דירה נעים ובהצלחה בשינוי הכתובת!

*** אתר עובר בית מציע שירות שינוי כתובת מגורים ועדכון הכתובת החדשה מול כל החברות במשק וכל נותני השירות בקליק אחד. התחילו עכשיו!