עוקבות אחרי המלכה
עוקבות אחרי המלכה צילום: iStock

לפעמים דברים שנראים פשוטים לאנשי מקצוע יכולים להיראות הזויים במיוחד מבחוץ. סרטון של דבוראי הולך ברחוב עם מאות דבורים צמודות ליד שלו התפרסם במהירות ברשת, בעיקר בזכות הרוגע של הדבוראי עצמו.

הדבוראי, שעובד ברפובליקה הדומיניקנית, רצה להעביר כוורת דבורים למקום אחר- והחליט לעשות את זה בצורה יצירתית במיוחד. הוא לקח את מלכת הדבורים ושם אותה בתוך כף היד שלו והתחיל ללכת איתה ברחוב.

מושבת הדבורים שהרגישה שהמלכה זזה עקבה אחריה ונדבקה ליד של הדבוראי לאורך כל הדרך. בסרטון שפורסם ברשתות, הצלם שאל את הדבוראי האם הוא לא מפחד שהדבורים יעקצו אותו- והוא ענה שהן "מכירות את הבעלים שלהן".

הסרטון הופץ במהירות ברשתות החברתיות שם הסבירו כי למרות שהדבוראי מחזיק את המלכה בתוך היד שלו, רק במידה והמלכה תרגיש מאוימת היא תפיץ ריח שיסמן לשאר המושבה לעזור לה. אבל, כל עוד הוא מחזיק אותה בצורה נוחה ובטוחה, אין למושבת הדבורים סיבה לתקוף אותו והדבורים מלוות אותו בבטחה עד שיגיעו ליעד.

גם לאחר פרסום הסרטון, עדיין לא ברור מי הוא הדבוראי האמיץ שבטוח שהוא לא ייעקץ גם עם מאות דבורים על היד שלו, אבל נראה שלמרות הפרסום העולמי הוא עדיין לא עושה מזה עניין.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו